Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Szerintem nagy mákod van inkább hogy nem 10 évvel ezelőtt vagyunk.. Pl 2000-től 2002-ig azért nagyobb fejlődés volt, mint manapság. Mára kissé lelassult ez a folyamat, sztem a Phenomos rendszerem még évekig jó lesz, bár a Sandy Brigde tetszik, de csakis a kis fogyasztása miatt. Mivel játszani annyira nem játszom, így nem égek a nagy videókártya cserélgetésben, jelenleg is egy 4670-em van, 1280x1024-en.

    Én is gondoltam már rá, hogy kéne fullHD, de minek? Úgyis megszokom, így is élvezem, így nem váltok.

    Valamennyire talán a Microsoftnak is köszönhetjük, hogy pl a Windows 7 nem eszik annyit és nem kell annyit fejleszteni a gépet, mint az XP-ről Vistára váltás során..

    Szóval míg régen ez gáz volt, és kb évente kijött egy 8x jobb gép konfig, addig egy ma összeállított rendszer nem fog 2-3 év múlva sem "akadni" :)

    Másik vége is van a dolognak, szerintem pl az Intel szándékosan visszatartja a technológiát. Amennyi pénzük van, már sokkal előrébb lehetnénk, illetve nekik köszönhetően, mert sztem elképesztő teljesítményük van, de kivárják míg megveszed ezt meg azt, lépnek egy kicsit (magukhoz képest) és kisebb fejlesztéssel többet kaszálnak. Ez csak egy spekuláció, meg az én hülye elméletem, de vegyük figyelembe, mennyit fejlődött a tech 1998 és mondjuk 2010 között. Előtte meg kb semmi, ahhoz képest hogy ma mivan. Bocsi kicsit elkalandoztam :D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz #27483136 #7 üzenetére

    A szenvedély annyira nem gáz, csak az amikor már nicns értelme és kukába megy a pénz:D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák