Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Jim-Y #2 üzenetére

    Lehet, hogy megszegtél valamilyen szabályt amivel nem voltál tisztában. Velem is volt már ilyen mert pl elfelejtettem elolvasni a szerver szabályzatát miközben töltött a játék.

    A CS-t nem igazán ismerem, csak hallomásból, de pl 2142-ben vannak szerverek ahol tiltva vannak egyes cselekedetek illetve fegyverek.

    Másik lehetőség, hogy lelőtted az admint és ez nem tetszett neki. :)

    Mindenesetre erre a kérdésedre egy profi CS-s biztos tud más választ is adni.

    dízelracer:
    Lehet neked van igazad.
    Tegnap itt volt a 8 éves unokaöcsém és meséltem neki, hogy mikkel és mit játszottam én az ő korában. Először is sokat voltam szabad ég alatt ami róla nem mondható el. Csak a tévé és a pc.
    Amikor elmondtam neki, hogy én és a barátom leszúrkáltunk a földbe fejenként 10-20 gallyat és azok voltak a katonák majd kavicsokkal dobáltuk őket és az vesztett akinek hamarabb "elestek" a katonái.
    Meg amikor azt játszottuk, hogy a föld az láva és nem volt szabad rálépni mert meghaltunk. Össze-vissza ugráltunk a játszótéren. Egyik mászókáról a másikra, szegélyköveken egyensúlyoztunk, hogy le ne essünk, stb.

    Erre tömören azt mondta, hogy unalmas és hülyeség. :(

    A mai fiatalokat annyi vizuális inger éri, hogy egész egyszerűen már alig használják a képzelőerejüket (tisztelet a kivételnek)

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák