Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Richoo44

    aktív tag

    válasz altecsóka #14 üzenetére

    Nos, nekem ilyen készülékem van kb, 1 hónapja.
    Nem szoktam a tesztelőket megvédeni, de emberek, ez a telefon vastagon átlag alatti.
    20-25000 ft-os értékhatárnál is túlárazott lenne.

    Saját tapasztalatok:
    1, kamera botrány.A képek minősége egy dolog, nem vártam csodát, de ilyen lassú kamera app nyitást én még nem láttam alsó kategóriás telefonnál sem.Gyakorlatilag 15-20 mp mire egyáltalán megnyílik az app, de akkor még nem üzemkész, várni kell, míg megjelenik az utolsó elkészített kép a bal oldalon, és akkor (esetleg) lehet használni.
    2,
    Hardver, hát ez vicc,minden csiga lassú, minden akad, minden kifagy, használhatatlan kategória.Kétszer állítottam már vissza, EGY HÓNAP ALATT, mert tényleg borzalom.
    3,
    Az kifejezetten zavaró például, hogy ha lerakom beszélgetés után a telefont, Hívásbontás gombot megnyomva semmit nem érzékel a készülék, majd után ugye megnyomom újra, hogy hátha nem érzékelte....de ez a kis hamis bizony érzékeli, majd mikor magához tér (mint alkesz ribi 3l pezsgő+Redbull kombó után) egyszer csak elkezdi hívni azt a számot, amit jónak lát...

    Szóval senkinek, SEMMILYEN körülmények között nem ajánlom!
    És Alice most igencsak sikerült megragadni azokat a hibákat, ami elfogadhatatlan ezen az áron.Vártam ezt a tesztet, azt hittem,csak az enyém fos, de ezek szerint "szerencsére" nem. :D

Új hozzászólás Aktív témák