Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lkristobal

    csendes tag

    Én már teljesen kivagyok, 2 hete szeretném megvenni ezt az órát és egyszerűen nem tudom sehogy se.
    A T-Mobiletól nagyon nem korrekt amit csinál, a múlt hétvégi black friday-on rendeltem tőlük meg, azóta semmi válasz vagy értesítés. 3x betelefonáltam és csak annyit mondtak hogy még feldolgozás alatt van a rendelés és hogy majd értesítenek. Közben itt olvastam hogy akik alapból a hiteles opciót választották, azoknak a rendelését le se tojják. Ahogy nézem azóta el is fogyhattak mert már csak személyes átvétellel lehet megvenni Győrben meg még egy helyen, elég unfair, főleg hogy ahogy láttam itt a fórumon is volt aki még az én rendelésem után rendelte meg csak nem törlesztésre, és már meg is kapta. Ha tudom hogy ezen múlik akkor kicsengettem volna én is egybe, csak így kicsit kevésbé tűnt megterhelőnek.
    Közben meg találtam máshol jó áron, megint beleéltem magam hogy lesz órám, aztán ma hívnak hogy csak a arany színű van fehér pánttal.:/
    Egyébként ha az érdekel valaki: http://west-tel.hu/termek/huawei-watch

    [ Szerkesztve ]

  • lkristobal

    csendes tag

    válasz Skynet258 #948 üzenetére

    Én is rakom fel éppen. Nekem már a devpreview 3 is sokkal jobban tetszett mint az orig 1.5-ös wear.
    Azért elég sok bajom volt az 1.5 -tel, pl.: nem lehetett hangot rögziteni semelyik programmal se mert bebuggolt, a viber hívásokra hiába volt lehetőség a contact-okból, az se sikerült egyszer se, ás a közvetlen válasz lehetőség az értesítésekből is hiányzott nekem. Illetve a szövegbevitelt se értem miért hagyták ki a korábbi wear verziókból.
    Én kb 2 napra hogy megkaptam felraktam a 2.0-t mert annyira sok hiányosságot találtam benne, amit még korábban a 2.0-án videokban láttam, és nem is bántam meg egyáltalán. Egyedül az hiányzik hogy az 1.5 -nél, kb. bárhonnét bárhova el tudtam navigálni csak csukló mozdulatokkal, ez szerintem egy tök hasznos funkció volt. Bár a 2.0-nél is vannak 'gesture'-ok, de itt csak az értesítéseken lehet átgördülni, nem lehet pl alkalmazást megnyitni.
    A beágyazott alkalmazások ugye nem települtek a 3. preview alatt (bár volt rá megoldás, csak macerásabb), ezt elvileg kijavították ebben a verzióban, úgyhogy remélem mást nem rontottak el azóta, mert nekem így tökéletes is lenne:P

    [ Szerkesztve ]

  • lkristobal

    csendes tag

    válasz Skynet258 #951 üzenetére

    Szerintem ez 2.0/devp.4 kimagaslik, mind az 1.5, mind az eddigi developer preview-k közül.

    Most már lassan egy hete használom vele az órát, és eddig még nem volt egyáltalán problémám vele.
    Hívásokat dev.preview 2 és 3-nál pl. lasabban jelezte ki, volt hogy már lerakták mire feltudtam volna venni az órán, itt már nincs ilyen gond, az eddig leggyorsabb wear amivel eddig találkoztam, rögtön, már a telefonnal egy időben, ugrik fel a képernyő, hogy elutasítsam vagy felvegyem a hívást.

    A hangminőség is jobb lett valahogy, azóta senki nem panaszkodott nekem hogy recsegne a hangom és nem hall rendesen. (ez első sorban 1.5 -nél volt jellemző)

    A Google Voice-nál sem kell sosem megismételnem hogy hányra állítsa az ébresztőt, időzítőt, vagy hogy kit hivjon fel. Hihetetlen gyorsan rögtön reagál, még jelentős alapzaj mellett is. Ilyet eddig egyik verziónál sem tapasztaltam.

    Az értesítések is rögtön jönnek, és amikor válaszolni akarok valamit gyorsan akkor se kell várnom, hogy a kézírás billentyűzet (amit marha praktikus amúgy) feljöjjön.

    Zene vezérlés is visszajött. Bár nem próbáltam nagyon az 1.5-ön így ott nincs tapasztalatom, de az eddigi developer preview-kban nem tudta sajnos alapból az óra.
    Ebben a verzióban, akár a gyári zenelejátszó akár a Play Music-kal játszol le zenét a telódon, rögtön kidobja a plusz kártyát amin navigálhatsz közöttük.
    Sajnos Spotify-nál ez nincs még gy. Én ezért külön programot is használok (Music Boss) az ottani zenék közötti léptetéshez, mert sajnos a Wearre beépülő Spotify app csak a playlist-ek közötti váltásra ad lehetőséget.

    Alkalmazásokkal sincsen nagyon már kompatibilitási probléma, egy két-játékot találtam (pl. Soduku ) amik valamiért nem akarnak elindulni, de ugye azért ez nem egy olyan kardinális kérdés.
    Van 2 óraszámlap-csinálós app is amivel nem nagyon akar együttműködni (INTELLICOM, Watch Master), de WatchMaker-rel pl. tökéletesen együtt dolgozik, azzal meg szerintem nincs olyan számlap amit ne lehetne előállítani.

    A beágyazott alkalmazásoknál nagy előrelépés, hogy külön dönthetsz arrol hogy a mobilra leszedett applikációnak akarod e használni, az órás változatát, és csak akkor telepíteni ha tényleg kell, nem jön fel automatikusan.
    Én szeretem amúgy az órás play store-t is, még vásárolni is lehet rajta adot esetben egy google pincoddal. Ki is próbáltam, az is tökéletesen működik :)) .

    Jelzi már a Viber hívásokat is, amit eddig nem tett sose. Igaz ha fel is veszem, akkor se az orán tudok beszélni, de headset mellé pl. praktikus lehet.

    Ami elsőre kicsit zavart a dp3 hoz képest, hogy az értesítési kártyákat, értesítés jellegétől függetlenül egyszínűvé változtatták, és csak akkor vált pl. a Gmail értesítés vöröses háttérre ha meg
    nyitom a teljes emailt. Nagyon szép volt hogy alkalmazás függő színekkel jelentek meg az értesítések, így olvasás nélkül is tudtad már azonosítani melyik lapon mid jött, de ezt gondolom az akksi élettartam javítása érdekében tették, hogy ha csak simán lepörgeted az értesítéseket, a lehető legoptimálisabban legyen a pixelek megvilágitva. Hosszú távon nem is zavart, teljesen hozzászoktam.

    Egy szó mint száz, én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a Developer Preview 4-et, aki kicsit többet kiakar hozni az órájából. Feljött itt hogy gari vesztéssel jár-e, felrakni a bootloadert. Kb annyira mint rootolni, vagy recoveryt felrakni a telefonra. Hardveres probléma esetén nem is ezt nézik, szoftveresnél pedig két kattintás visszacsinálni az egészet. Még sosem okozott problémát nekem ez, garancia érvényesítés esetén, egyik telómnál sem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák