Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz SkyLine3000 #109 üzenetére

    Buszon, Autóban, sportolás közben sokkal kényelmesebb lehet mint elővenni a mai nagy tepsi telefonokat.
    Minek szorongassam a telefont a GPS-hez, vagy vegyem elő zene váltáshoz, ha ott a kezemen az óra?
    Lehet élni nélküle, jelenleg még nekem sincs mert épp ezt vártam, már csak az árcsökkenésre várok mert ennyiért húzós, de a fent felsoroltak miatt nem szívesen veszem elő a telefont , pláne nem a flip tokból, főleg nem azért mert valaki játékmeghívót küldött facebookon, én meg azt hiszem SMS jött.

    Egy jobb óra meg akár 5x ennyibe is kerülhet.

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

  • Cuccok

    tag

    válasz SkyLine3000 #109 üzenetére

    Kb 1 hónapja használok egy Gear Fitet.
    Pont egy Budapest-Hévíz út előtt szereztem (18.000Ft-ért) és mire odaértünk nem értettem miért nem vettem meg hamarabb.
    Kb 20-30 email, hangouts, viber és egyéb üzenet illetve hívás érkezett közben és egy minimális csuklómozdulattal meg tudtam nézni hogy kell-e több figyelmet szentelnem neki, vagy valami érdektelen dolog ami miatt nem érdemes a telefont basztatni. Még a kormányról sem kellett levennem a kezem .
    Eddig is volt okosórám egy nem annyira ismert Digicare Eri személyében, de az a bejövő hívások illetve sms-eken kívűl csak az időt illetve a megtett lépéseket mutatta. Mondjuk 10-14 naponta kellett tölteni csak, és 2.300Ft-ba került egy flash dealnek köszönhetően :D

    A Fitet 2-3 naponta töltöm és csak zuhanyzás közben ill a szaunában nincs rajtam.

    Az Apple watch, Android wear órák legnagyobb hibája szerintem a szűk 1 napos készenléti idő. Ha ez feltornászható lesz 3-5 napra akkor fogok esetleg cserélni a Fit-ről. Arról nem is beszélve hogy a nem kifejezetten óra formájú, karperec stílusú minimal designos dolgok nekem jobban bejönnek.

Új hozzászólás Aktív témák