Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz yoli666 #509 üzenetére

    Igazából elég lenne egy fényérzékelő (Auto Brightness) és dupla ekkora akku hogy tökéletes(ebb) legyen.

    De ha létezne az Android Wear-nek színes E-Ink kijelzős támogatása és megcsinálná a Huawei erre a design-ra a Huawei Watch E-ink Edition-t olyan megvilágítással mint az újabb Kindle-k akkor nem foglalkoznék vele mennyibe kerül instant-get lenne. Egy nagyobb akkuval + E-ink-el szerintem simán menne 1 hetet is. Arra jó hogy az ember kapjon értesítéseket és és voice command-al válaszoljon, meg kezelje a hívásokat. Ráadásul ugye az fényben (ahol az ember 80%-ban tartózkodik) jobban látszik bárminél és nem eszik akkut csak ha változik a tartalom.

    Nem is tudom miért nem jött még elő egyik gyártó sem E-Ink megoldással. Egyedül a Pebble-ről tudok, de az meg fapados az Android Wear-hez képest.

    Apropó voice command... láttam hogy vannak előre beállított üzenetek válaszadás esetére. Azokat lehet valahol szerkeszteni?

    Szerk. Most már csak 65% az akku úgy hogy semmit nem csináltam rajta. ez -3%-ot jelent 12:40 óta. Tehát óránkét kb 3%-ot merül ha nem nyúlok hozzá. Azaz 100%-ról 0%-ra 33 óra alatt merül. Az másfél nap készenlét. Kíváncsi leszek rá hogy este hol fog járni és abból már sejtem majd a tűréshatárát.

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák