Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    Vártam a tesztet mert tetszett az óra és a jelenleg használt honor band 5 karkötőt akartam lecserélni egy komolyabb eszközre (oneplus 7T prohoz használnám)de elbizonytalanított néhany dolog ☹️
    Pl a pulzusmérés pontatlansága amit a cikkben írnak eléggé lehangoló.Ez az egyik legegyszerűbb funkció és még ez se megbízható?A 15 ezer ft-os HB5-öm felkaros vérnyomásmérővel ellenörizve rendszeresen tűpontos értékeket hoz időnként 1-el kevesebb vagy több bpm-et mutat maximum.Fontos az alvásfigyelés mert nagyon rossz alvó vagyok és ebben is elképesztően pontos a HB5 (elalvás,felébredés idejének és éjszakai ébredések számának tekintetében legalábbis).Ki tudja ebben mennyire lehet pontos a watch gt2e?Biciklis edzéseket mérnék vele amiben nyilvan fejletebb mint a hb5 és az üzemideje is jobb de ez megér több mint 60 ezret?Hát nem tudom....
    Értesítéseket nem használom hb5-ön és a folyamatos bluetooth kapcsolatot sem (naponta párszor szinkronizálom csak ) különben jó ha 4 napot bírna kb.Watch Gt 2e-n viszont kihasználnám 24 órában a bluetooth kapcsolatot és ertesítéseket is kérdés hogy a 1,5-2 hetes üzemideje folyamatos 0-24-es bluetooth kapcsolattal és minden értesítés bekapcsolásával értendő?Ezt jó lenne tudni.Nem szivesen váltanék huawei/honor vonalról mert nekem nagyon bejön az egészség appjuk ezért ha ez nem akkor marad a karkötő.

    [ Szerkesztve ]

  • beyruth82

    veterán

    válasz repvez #12 üzenetére

    El is siklottam a nem ébreszt rezgéssel rész fölött.Ezt bármelyik filléres okoskarkötő hozza.Ez elég gáz....

Új hozzászólás Aktív témák