Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • corran9

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni az alábbi jelentés kapcsán, jelentkezett-e nálatok hasonló esetleg:

    A folyamatos pulzus figyelés bekapcsolása mellett kb. 1-1.5 hónapja teljesen random nem mér pulzust az óra szintén random időintervallumban, mind nappal, mind éjszaka fennál ez a jelenség, ami viszont így - számomra bosszantó módon - az alvásfigyelés tekintetében fals adatokat ad, hiszen van, hogy órák esnek ki a mérésből.

    Az órát rendszeresen tisztítom, kellő mértékben szoros a szíj, nem lett szőrösebb a kezem, ezen befolyásoló körülményeket kihúznám a listáról, ráadásul túl vagyok több factory reseten az órán + a telefonon is (ami ugyanaz 2 éve) újrateleptettem mindent. (Huawei ügyfélszolgálatos utasításokat követve.) A hiba megjelenését megelőzően hónapokig hibátlan működött a mérés, ráadsul előtte egy Honor band 5-öm volt, azzal sem volt probléma.

    Valakinek esetleg van még ötlete mi lehet a gond, vagy sanszos, hogy szenzor hiba, és szerviz? (Mondjuk az a vicc, hogy van, hogy napokig jól működik, nem tudom, hogy ezt hogy tudják kiszűrni...)

    Köszi a választ előre is! :R

    Üdv, Gábor

    That's a real nasty habit you got there......

  • corran9

    tag

    válasz Black_Raven #374 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a tanácsot!

    Úgy néz ki, hogy működött a dolog, azóta jól méri a pulzust és folyamatos. :C

    Black_Raven: nem ez a probléma, mert ha így működik/működne, akkor sem szabadna, hogy órák kiessenek az alvásfigyelésből, és azt érzékelje, hogy 3.5 órát aludtam, miközben 7-et... előtte sem így működött, és goranje tanácsát követően az újraindítás után sem így működik -> folyamatos a pulzusgörbe, szemben a korábbival.

    Köszönöm a tanácsokat!

    Üdv, c.

    That's a real nasty habit you got there......

Új hozzászólás Aktív témák