Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAPZC96

    csendes tag

    Egy hónapja vettem egy p40 Lite telefont,csak hogy tényleg teszteljem mit merre hogyan Google nélkül,most vettem egy sima P40et is mert abszolút nem érzem hátrányát hogy csak hms fut a telefonokon.
    Csak nagyvonalakban,minden működik mindenfajta mokolas nélkül.Egyedul a Google pay-t és a vele való fizetést nem tudom működésre bírni.De a teljesség igénye nélkül: Facebook, Messenger,Viber , WhatsApp digi online,horizont go ,mobil bank, YouTube eBay,RTL most, wazze,Google térkép,gmail, Windows live ezek mind működnek hibátlanul.(Hirtelen ezek jutottak az eszembe de a p30 után semmi hiányérzetem nincs .A készülék gyönyörű,és végre nem egy peklapat mind minden más mostani új androidos készülék.
    Ja és 590 euroert sikerült hozzá jutni 2 év garanciával.

    [ Szerkesztve ]

  • GAPZC96

    csendes tag

    Remélem nem gond ha egy P40-es sztorit megosztok,talán tanulságos is lehet.
    Néhány napja eladtam a makulátlan 2honapos garanciális P40-es készüléken.Fizetes Paypalon keresztül történt vevő biztosítással.
    Hétfőn délelőtt kb 15 percel a csomag feladása előtt a készüléket vissza állítottam ,becsomagoltam és útnak engedtem.Ma jön az értesítés a paypaltol H a vevő kérésére a pénzt lezárták mert a készülék nem működik...
    Email a paypalnak screenshot szerencsére volt H a készülék feladas előtt 20 percel még működött.Kozben chat a vevővel,mi történt?(a telefon szar nem kapcsol be nem működik mondja a vevő)
    Oké légyszi rakd töltőre ki tudja 4 nap utazás alatt hideg stb...
    Nem működik semmi mondja,oké légyszi egy hardreset hátha a vissza állítás után valami gebasz történt.
    Semmi még mindig.Atmentem kissé idegesbe hogy ne haragudj több mint 10 éve adok veszek soha senkit nem csaptam be a telefon működik.
    Csend..... Majd jön a válasz:Ez a telefon szar nincs Chrome,nincs Drive nincs maps és ez neki mind kell ez a telefon nem működik nem lehet rá letölteni......
    Ember hol élsz hány éves vagy kérdem én,veszel egy használt telefont azert mert Huawei és utána se olvasol??
    Azt mondja én nem mondtam H ezen nincs Google.
    (Sztem egy használt P40-es széria mellé senki nem írja oda H nincs rajta gms)
    Mondom neki légyszi akkor írj a paypalnak H nem a készülék rossz hanem a Google hiányzik neked és ezer azt írtad H nem működik telefon.Erre jött a válasz H ő ezt nem csínalja meg.
    Jól van akkor a beszélgetésünk mentésre került és elküldve a paypalnak.Szerinte neki van igaza és vissza jár a pénz....
    Szóval vigyázzatok inkább írjatok oda a hirdetésben Ohne Google

  • GAPZC96

    csendes tag

    válasz jeni #580 üzenetére

    A paypal neki adott igazat....
    Azért ez így elég szemét dolog a PayPal tol,bírja hogy a telefon nem működik,én jelzem a PayPal felé hogy szó sincs erről csak az a baja a vevőnek hogy nincs gms,ettől függetlenül az ő javára döntenek. :o

Új hozzászólás Aktív témák