Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz utomi #386 üzenetére

    valaki elkezd ilyen baromságokon rugózni
    Mint ahogy te is? Veszel 300-ért egy telot és nem telik értelmes külső hangfalra vagy fülesre? Ha sztereóban szól, akkor sincs sehol egy jó bt hangszóróhoz képest. Marha fontos és érdekes lehet telon "sztereóban" hallgatni valamit. Én telo hangszórón max a csengőhangot hallom, ha fel van kapcsolva.

    tavalyi soc Ezek szerint benchmark huszár vagy te is. A tesztben írják, hogy a tesztelő szerint a legfürgébb teló amit eddig használt. Ez nyilván a szar soc miatt. De persze pontban elmarad a nagyoktól. Jah meg 5 fps-sel kevesebbet nyom akármelyik játékban.

    Ha zavar az Fhd, az edge hogy hogy nem? Engem pl az sokkal jobban. A képernyő szélein minden torzul ez miatt. Az érdekes az hogy ezt a kijelzőt is a samu gyártja. Az iPhoneknál, samuknál agyon vannak dicsérve, de a Huaweinél csak szar lehet. A Oneplus 6-ban is kb ekkora a kijelző hasonló felbontással, de nyilván az is szar.

    A leolvasóra meg írják hogy nagyobb felületen érzékel mint a Samué és gyorsabb attól. A hátlapi tényleg jobb, csak azt már nem trendi rátenni. (mondjuk én pont nem használtam sose, pont ezért örültem meg az arcalapúnak)

    2019-ben 6gb??? Tényleg gáz. Amikor már van 10-12 gb-s is. Ebből is látszik, hogy még nem nőttél fel.

    Emui hatalmas hátrány tényleg. Nyilván ez miatt gyorsabb a telo mint az S10.
    Ami pedig az alkalmazáskezelést jelenti, speciel nem volt a kezemben telefon, ami gyorsabban indított vagy váltott volna, ebből pedig a 128 vagy 256 GB-os, [link]
    Szerintem sokakat maga az EMUI felírat zavarja a leginkább. Mert konkrétumot soha senki se ír, csak azt hogy szar.

    Amúgy meg melyik új telo volt az amitől hátast dobna bárki is? Mert az S10 se az, meg az iPhone xs max se. Az első iPhone, nah az tényleg az volt a maga korában. Manapság csak azon megy a harc, hogy 2 mm a káva vagy 1,5mm, noch vagy lyuk, edge vagy se, van jack-nincs jack, oled - ips. Nekem se ér ez a telo 300-at. Személy szerint én max 130-140-et adnék érte. De az új dolgok mindig is túl vannak árazva gyártótól függetlenül. Nem a kínaiak találták ezt se fel. Az más kérdés, hogy most a Huawei úgy érezte hogy megtehetik, hogy ilyen áron nyitnak. Szerintem ez a legnagyobb problémája a telonak és nem a tudása vagy a szoftverre.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák