Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Kovaratis #2359 üzenetére

    "... de nem "látod" a választ akkor hiába írunk." - lehetséges, hogy átsiklottam rajta. Ígérem figyelmesebben olvasok majd... :)

    "Sajnos a ROOTot, és a BL-t is zárja ... " - hmm, az nem jau. Itt a BL nyitás nem jár factroy reset-el?

    "Feltettem [EZT] a progit hirtelen a Playből, minden gut, két irányban vesz."
    Klassz. Ezek szerint - legalább kernel szinten - nincs akadálya a felvételnek. Köszi, hogy kipróbáltad! :R

    "Vipert használtam már több telefonon. Arra jó ha a készülék alapon halk, de más értelmét nem nagyon látom."
    Közel sem csak egy "volume booster". Az alap EQ-n kívül, nagyon sokféle - és jól működő (!) - hangzásjavító van benne. Én azért is szeretem, mert rendszerszintű, és a Play!-en található sok egyéb félmegoldással szemben nem kell, hogy támogassa az adott alkalmazást.

    (#2358) glehel
    "én az xda-as callrecordert használom"
    Szintén zenész. Én is megvettem (sajnos most lekerült a Play!-től), és nagyon bejött. Örülnék, ha működne a majdani P10-emen is. Ezek szerint fog. Jól értem, hogy nálad nincs root, és mégis működik? :F Azt hittem a működéséhez nélkülözhetetlen a root.

Új hozzászólás Aktív témák