Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz #41133696 #415 üzenetére

    Nekem is volt Nexus 7 nagyon szerettem, majd Neuxs 7 II ami sokkal jobb volt ebbol tobbet is vettem mert az elso mar a dobozbol kiveve nem ment a 2. egy fel even belul elromlott de utana mar nem volt baj veluk.
    En azert valtottam rola mert kezdett kicsit gyenge lenni a hardvere, eloszor vettem egy LG G padot amit kb 1 honap mulva eladtam mert mas problemai voltak, aztan kaptam ajandekba Ipadot, Ipad minit, de az IOS-t nem szeretem ezert nem tartottam meg oket, utana vettem egy Shield K1et (ez is full hd 2 giga rammal) amire hamar megjelent a 7es rendszer es jatekra tokeletes a grafikus teljesitmenye tobbszor annyi mint a mediapade, de sajnos a 2 giga ram esetenkent gondot okoz.
    Mar egy ideje szemeztem a mediapad-al, de tartottam a gyenge gpu-tol ezert allandoan nezegettem hatha jelenik meg valami jobb 8 colos tablet, de szombaton elfogyott a turelmem es vettem egyet,
    A vicc az, hogy a gpuval siman tudnek egyutt elni, a kijelzo szep, azok a dolgok okoznap problemat amire nem szamitottam es amirol nem volt szo a tesztekben, miszerint ez egy nagyranott telefon nehany program szemeben nem pedig tablet.
    Mindazonaltal mivel jobb otletem nincs es mert a samsung tab s3 csak 10 colosban jelent meg marad ez a remelhetoleg majd kijavitasra kerulo hibaival, addig is remenyteli a dolog, hogy a beta 7es rom mar letoltheto 5os EUIval. (a launchert azonnal lecsereltem mert nem tetszik)

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák