Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4ni

    őstag

    Sziasztok! Alkalmam volt sok Huawei készülékkel foglalkozni, mind szervizes mint használat béli tapasztalatokat szereztem. Szeretném leírni a gyártóval kapcsolatos tapasztalataimat, ugyanis árulom őket, korábban gsm forrásból jelenleg pedig 100% hivatalos forgalmazásból. Kezdeném a legalja kategóriával, y360 specifikációra egy hulladék, viszont míg Samsung, navon mizu és egyéb Mo olcsóbb cikkei mellett 1db-sem, ismétlem 1darabot sem kellett 3 napon belül visszavenni. Szoftveresen az is rendben van, bár nem egy mate kategória. P8 lite minőségben teljesen jó, Szoftveresen akadtak nehézségek, de azokat nagy számban már lerendezte a gyártó. Mate 7/p8 kategória(a mate 8 még nincs nálunk) valóban soknak tűnik rengeteg embernek, ez még is látszik az eladásokon, viszont több ügyfelem aki korábban is hüvelyes volt azok hallani nem akartak másik gyártótól,annyira bevált nekik a korábbi készülék (megjegyzem y300 és egyéb régebbi ketyerék) aki gondolkodik, billeg a mérleg naponta össze vissza annak javaslom, próbálja ki. Garanciával kapcsolatban Mo-n a tmx gondoskodik, na velük azért lehet 1-2 incidens de hála az égnek hüvely fronton nem nagyon van velük tapasztalat (max Samsung)
    Emui felület : mint láthatjátok aláírásomból elmerültem a Xiaomik világában. A miui rendszerhez fogom hasonlítani az emuit. Mindenképp pozitív hogy nem kell sok esetben vásárlás után rögtön mókolni a szoftvert ezernyi kínai hulladék miatt, valamint vannak /voltak a rendszerbe olyan hibák miuinál amit nehezen tudtam megemészteni. Néhány heti frissítés orvosolta ezeket, összességében (p8 prémium editionnal mértem össze) mondhatják hogy a miui erőforrás igényes, de több nap kikapcsolás nélkül is tökéletesen fut, nincs akadás, gondolkodás stb. Sajnos az emuinál többször is tapasztaltam ezt, g8-p8 esetében,pedig minden este ki van kapcsolva (van egy Huawei állványom bent a munkahelyen) emui nagyon hasonlítani akar a miuira, funkciókban ugyan úgy gazdag, csak a kamera sw-re és a felület optimalizálására kéne fektetni a hangsúlyt. Ezekkel a negatívumokkal egybe vetve sokszor az ember jobban jár egy csúcsmodell esetében a Huawei készülékekkel mint pl egy samsungal.

    [ Szerkesztve ]

    "Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

Új hozzászólás Aktív témák