Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoleeWolf

    aktív tag

    válasz #65510400 #550 üzenetére

    Ez sajnos nem játszik, én rengeteg helyre megyek a városban különböző wifikkel ugyan ezt csinálja,
    és egyébként meg a Huawei ügyfélszolgálata levélben ismerte el hogy jelenleg nem tudnak megoldást a problémára, majd a következő frissítés megoldja szerintük...
    De ezen szerintem kár tovább rugózni, a hiba létezik kisebb-nagyobb mértékben ez sajnos tény.
    Én lennék a legboldogabb ha ez nem lenne, mert akkor nem kellene állandóan kikapcsolnom a wifit, hogy a mobil netről tudjam a távoli eléréssel a IP videó rendszereket felügyelni az ügyfeleknél, miközben beszélnek hozzám, illetve a melléklettel ellátott e-mail is kezelhetőbb lenne...
    Ez kb. olyan mintha veszek egy új autót, és vagy kormányozni tudok, vagy fékezni, végül is el lehet vele így is evickélni csak nem az igazi a dolog.
    Én egyébként elhiszem hogy egy nagy Huawei fan vagy, és evvel nincs is gond,ez a te dolgod, és én nem kötekedésből írom le a dolgokat, hanem azért, hogy esetleg megoldás legyen a problémára, próbálok tárgyilagos lenni mint ahogy el is ismerem, hogy vannak jó tulajdonságai a telónak, sőt enélkül a hiba nélkül azt mondanám, hogy igen ez egy jó teló.
    Így viszont nem tudom ezt mondani, és kérlek te is fogadd el az én véleményem.
    Ha a frissítésben javítják, én leszek az első aki itt fog ujjongani a telóért!

Új hozzászólás Aktív témák