Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simbazz

    aktív tag

    válasz asturel #15784 üzenetére

    Újabb tesztek folytak a cm-10.1-gyel, rtsp stream-ekkel (MinDig TV), íme:

    VPlayer: ahogy korábban említettem, a képminőség nagyon leromlott a cm-10.0-hoz képest, hangyás, kockás, mint valami régi analóg tv adás slusszdrótos antennával. Csináltam screenshotot, de az meg teljesen jó lett :) Leesett, hogy PC-n, régebbi videókártyáknál már belefutottam ilyen jelenségbe, ott elég volt kikapcsolni a video overlay-t. Itt, cm-10.1-ben is bejött ez a trükk, Android Developer Menu-ben HW fedvények tiltása és lőn, a kép rendbejött (stream is, helyi videók is). De nem olyan smooth a videó, mint amilyen 10.0-n volt.

    BSPlayer: kép/hangminőség rendben van, szinkronban vannak, nem akad. Csak macerás letárolni a stream url-eket, kézzel kell playlist-et csinálni (m3u és pls is megy). Most ez a nyerő.

    RockPlayer: kép rendben van, de állandóan gyorsul-lassul, mert próbál szinkronban maradni a hanggal. Ez a player sínylette meg leginkább a hw mód hiányát. 10.0-n ez volt a preferált helyi videó player.

    RTSP Player: gyenge képminőség, nincs tárolás, nincs playlist.

    VLC: kép van, de akad, hang legtöbbször nincs, vagy nincs szinkronban.

    MX Player: lásd BSPlayer, de playlist-ből nem tud stream videó lejátszást.

    DicePlayer: nem találtam stream lejátszási lehetőséget. Helyi videókat, vagy playlist-ből stream videót indítva hw módban akart lejátszani, ezért kilép, nem találtam sw mód beállítási lehetőséget.

    RTSP Player-t és Dice-t kivéve mindegyik rendesen vitte a helyi videókat, xvid-et és h.264-et próbáltam.

    A fentiek alapján most a BS-nél maradok, minden frankó :)

    [ Szerkesztve ]

    Elektromos abakusz

Új hozzászólás Aktív témák