Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simbazz

    aktív tag

    válasz asturel #15777 üzenetére

    Igen, a cm-10.1-20130809_2 produkálta a frame pingpongot. Csak akkor jön elő, ha nagyon le van terhelve a rendszer, sok widget és app fut a háttérben. Scrollnál most nem csinálta, viszont képernyő elforduláskor többször megfigyelhető. Fordítok a táblán 90 fokot, a képernyő elfordul, viszont láthatóan még nem ért véget a művelet: a képernyő még némileg áttetsző és ghost-ként visszaköszön a háttérben a még csak kb. 70-80 fokkal elfordult képernyő is. A két frame pingpongozik pár másodpercig, aztán helyreáll a rendszer. Ritka jelenség, csak le/túlterhelve, akkor is csak kb. 5-ből egyszer.

    Csináltam egy "gyors" összevetést a gyári 2.2.2 ROM-mal, és a cm-ekkel: cm-9-20121214_v2, cm-10-20130329, cm-10.1-20130809_2. A versenyzők: HBO GO, MinDig TV, VPlayer (az egyetlen médiaplayer, ami tisztességes minőségben le tud játszani rtsp stream-et, próbáltam legalább 10 másikat is), és UC Browser (Dolphin volt előtte, most ez a favorit). A UC Browser érdekes módon flash player telepítése nélkül lejátszik flash videókat, teljesen meg vagyok elégedve vele. Mint most kiderült, az Adobe Flash Playert telepítve a UC is kifekszik a flash-től, 2.2.2-n kevésbé, cm-eken teljesen. Így a továbbiakban nem szükséges feltennem a flash playert, amire kellett, azt a UC Browser tudja.

    2.2.2:
    HBO GO: ok
    MinDig TV: ok
    VPlayer: ok
    UC Browser: ok

    cm-9 és cm-10:
    HBO GO: -
    (korábbi hozzászólásomban azt írtam, hogy cm-9-en még ment, de mégsem, rosszul emlékeztem)
    MinDig TV: -
    (dettó, Error: 100 with url:rtsp://... hibával leáll)
    VPlayer: ok
    UC Browser: ok

    cm-10.1:
    HBO GO: -
    MinDig TV: -
    VPlayer: rtsp és egyéb videólejátszás is működik, de nagyon leromlott a képminőség a korábbiakhoz képest
    UC Browser: ok

    rtsp lejátszás teszthez itt a Duna World MinDig TV-s stream-je:
    rtsp://web13.connectmedia.hu/live/dunaworld_mq.stream

    A Developer menü meglett, kösz a tippet. Host név beállítva. Ha a VPlayer kínjára is lesz orvosság, akkor még nagyobb heppiség lesz :D

    Elektromos abakusz

Új hozzászólás Aktív témák