Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz WhiteWalker #49 üzenetére

    Szép reprezentatív minta lettetek.
    Egy júzer aki belefutott hibás készülékekbe, meg egy akinek a környezetében van aki már látott olyan embert akinek xiaomi telefonja van.
    Ezen metódus szerint akkor én meg kijelenhetem, hogy a legjobb gyártó mert nálam meg két telefon is sikeresen, végelgyengülésben múlt ki 4+ év után amiből egy némi vérátömlesztés után (aksi, bekapcs gom csere) ujjá éled.

    A csodás support-ot, meg a minőségi hardvert a hajatokra kenhetitek a jövőben, ha ki lesz húzva a google ökoszisztéma a gyártó alól.
    Itt az a lényeg, hogy átlagfelhasználónak mi van a telefonján.
    Arckönyv, tecső, twitter, insta, gmaps, stb alapok. Na ezekre nem lesz alternatíva hiába a könnyű portolás, nem az Ingatlan.Com, a Köpönyeg.hu, a Nemzeti Mobilfizetési adja el az ökoszisztémát.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz #78791680 #52 üzenetére

    Mi3, RN2, ami most lett lecserélve, ezt a lányom használta éppen egy Note8-ra ami nem "szuszog" bármit jelentsen is.
    És nincs szeretett márkám mert jelenleg oneplust használok, de családon belül van oppo és huawei is.
    Hardwerben simán egymásmellé teheted azonos árkategóriában a készülékeket, egyiknek A lesz a nyűgje másiknak meg B. Hangsúly az azonos áron van.
    A MIUI meg olyan amilyen, lehet szeretni, meg lehet gyűlölni, köztes állapot nem nagyon van, de legalább rendszeresen és gyakran reszelgetik, ellentétben más nagy gyártókkal.
    Azt kijelenteni meg, hogy a xiaomi úgy szar ahogy van csacsiság, lásd egyel előtted, nem véletlenül jönnek felfelé mint a talajvíz.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák