Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rajanko

    csendes tag

    Elnézést, ha fölösleges a kérdésem, de nem találtam meg a választ a topicban.

    Van egy Telenoros Y300-asom.(a drága nejem használta immáron 2 éve, mivel kinézték a körből, hogy csak egy buta asha 302-ese van ). Nagyon belassult, s visszaállítottam gyári beállításra: gyorsabb lett. Ha már malac, akkor frissitettem is. Ezek után, pár héttel jött egy probléma: "a hivott szám pillanatnyilag nem kapcsolható"

    Hazaért a nejem, s mondta, h. nem volt kikapcsolva. Átvizsgáltam. Ki-be kapcs. hol megjelent, hol eltünt a felkiáltós háromszög a baloldalt (nincs szolgáltatás). Megint ráhívtam az enyémről: "hivott szám pillanatnyilag nem kapcsolható" .... vártam, s halottam a hangszórón, hogy keresi a hálozatot, eltünt a háromszög. Visszacsörögtem, hivástinditottam és kicsörgött a nokiám. Akkor megint vissza a Nokiáról, nem volt 3szög és mégsem volt elérhető... s megjelent a 3szög. Kis idő után megint zakatolt az ámitógép hangszórója (hálózatkeresés) eltünt a 3szög, hivtam a nokiát, tárcsázta, majd bontotta vonalat... és megint megjelent a 3szög. Mind 2g mind 3g hálózaton ezt csinálta. Eldobja vagy nem is találja a hálózatot. :W

    Telenor üzlet sim kártyát cserélt volna (10 éves a szimecském), de leállítottam, mert egy Nokia Asha 302-ben gond nélkül üzemelt. Mivel elmúlt már 1 éves, ők nem küldik fel Bp-re... külgyem én (na-ná) :F

    Kérdem: lehet ezt szoftveresen javitani, vagy kukába véle?
    Bezzeg a Nokia c2-01-esem 4,5 éve gyártották, 4 éve használom és sehova nem lassult, az aksija is megy ezerrel, s olyan 3,2 Mpixeles képeket csinál mind ez a y300-as (vagy ha nem jobbat). 3 x landolt bitumenen és semmi baja. 2x cseréltem rajta fóliát, mintha új lenne... nincs rajta wifi... és???? Netezésre ott van a 7,8 és 10 colos tabulet :) :C

    Build száma B206 ra végződik,
    Kernel verzio: 3.4.0-perf-g6031273 stb ... a vége Apr 22 17:25:51 CST 2014
    Egyéni verzió: CUSTHUNC128D001

    Választ előre is köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák