Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • randrew

    csendes tag

    válasz Ayla #4050 üzenetére

    Nálam nincs gond a hívásokkal, 5-10 perces (vagy hosszabb) beszélgetések alatt sem. Igaz, én nem használok Vibert és csak 2g megy. A 3g térerős probléma más gyártók készülékeivel is előjön (ZTE, Samsung, HTC, stb...), így esélyes, hogy a szolgáltatók hálózati terheltsége is közrejátszik ebben. Belegondolva, egyre több okoskészüléket (telefont és tabletet) használnak és mostanában a szolgáltatók szinte csak az LTE-re koncentrálnak.
    A 2g egyébként elég a legtöbb esetben, Viberen szöveges üzenetet lehet így is küldeni, a legtöbb widget is elvan a kisebb sávszélességgel. 3g inkább csak a Voip, böngészés, Youtube és a hasonlóan nagyobb adatforgalmat igénylő alkalmazások miatt kell. 2g/3g közötti gyors váltásra pedig több lehetőség is van (pl. widget).
    Viberből pedig tegyél fel egy régebbi (2.3-ast írtál te is a hsz-ben) változatot és próbáld meg azzal pár napig. Azt ne felejtsd el, hogy miután a régebbi verzió felment, ne hagyd, hogy a Playből automatikusan frissüljön...

    [ Szerkesztve ]

    --- Elégedett Huawei Ascend Y300, Huawei Mediapad T1 8.0 LTE és LG Leon 4G LTE tulaj---

  • schulzz

    tag

    válasz Ayla #4050 üzenetére

    Én is a régi vibert ajánlom ami tökéletes nincs hangprobléma. letiltottam az alkalmazások auto frissítését és kész. ez annyi macerát jelent, hogy nem frissít automatán na bumm. ilyenkor rábökök egyesével és frissíti. Ha esetleg kell a régebbi viber apk akkor szóljatok belinkelem.

    Más:
    tudna valaki abba segíteni, hogy hogyan állítom be, az sms nél, hogy ne több sms be küldje el az ékezetes üzeneteket? tudom, hogy valami karakterkódolás beállítás vagy mi a túró de esetleg valaki megmondaná, hogy pontosan hol és mit kell beállítani?
    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák