Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn[4k3]

    senior tag

    "Sajnos a pentile matrix technológiával készült képernyő nem a legjobb megoldás"
    Istenem, mikor álltok már le a technológia ostorozásával? :W Így is király, tüéles képe van brutális betekintési szögekkel, mély feketével, kiváló napfényben való olvashatósággal... már megbocsájts Legendd, de nem hinném, hogy neked (söt, még a többi szerkesztönek sem) olyan hüdesok tapasztalatod lenne RGB mátrixos kijelzökkel kapcsolatban... miért nem lehet elintézni ezt a részt annyival, hogy "a kijelzö technológiája pentile matrixos, de ezt ezen a felbontáson csak nagyítóval lehet megállapítani, a betekintési szögek brutálisak, a feketék mélyek, a napfényben való olvashatóság kiváló"?

    "Próbaképpen minden kezdőoldalt teleraktam widgetekkel, de ezzel sem tudtam problémát okozni, szép munka, azt kell hogy mondjam."
    A T-Mobile G1-em öt kezdöképernyöje is tele van widgetekkel és ikonokkal, még sem akad meg, tök smooth az egész. Egy kétmagos telefonnál nem jó pont, ha nem akad meg a rendszer a widgetek súlya alatt, ez alapkövetelmény a HTC Legend Hero Dream, azaz az Android megjelenése óta - ami ennek nem felel meg, az kukázható.

    Üzemidö 8 pont... oké, bár én hetest adnék rá, de ez akkor cseppet sem arányos az Evolve Gladiator 9 pontjával... mi a tíz pont, ha az nem?! 3600mAh és két nap után egy blokkot sem ment le az aksi...

    A teszt ettöl függetlenül nem rossz, bár az a baj, hogy rengeteg a stílusbeli nyúlás, az eröltetett szinonímák, hiányolom az egyedi stílust.

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz Moleman #63 üzenetére

    Volt a kezemben Wave, Omnia 7, Galaxy S, S2, S3 is és egyáltalán nem lehet elmondani semmi negatívat a kijelzökröl: a kép tüéles, a feketék mélyek, a színek élénkek, az olvashatóság napfényben is kiváló, egyedül a fehér nem Perwollal lett mosva. Mondjuk S3-nál az sem látszik, mert az már fejlettebb Super AMOLED.

    Csak én furcsálom, hogy fél évvel ezelöttig senkinek semmi baja nem volt a pentile matrix-szal, söt, a Super AMOLED-ért volt oda mindenki?

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz sdd2 #100 üzenetére

    Nem feltétlen jár a ranggal egyéni avatar... se Bocha, se Kind nem csináltatott magának, de gondolom csak szólnia kellene/minimálisat kellene várnia.

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Új hozzászólás Aktív témák