Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrGabesz

    csendes tag

    Sziasztok!
    Érdeklődnék, hogy saját tapasztalataitok alapján mennyi ideg bírja pontosan az aksi?
    Tudom használat függő is, de mégis kb. mennyire lehet számítani alap 4.2.2-es android és (annak akinek frissebb van) 4.4.2-es rendszer mellett?
    Az akkumulátor teherbírása fontos szempont lenne abban, hogy ezt a készüléket válasszam e.
    Olyan készüléket szeretnék vásárolni, ami közepes használat mellett is kibír 2 napot.
    Hogy ne kelljen mindig azon aggódni napközben, ha egy kicsit jobban igénybe venném (gps, kis game, kis netezés), hogy nem bírja ki estig még töltőre tudom dugni.
    Illetve azt szeretném még kérdezni... hogy bírja ha több program is fut a háttérben egyidejűleg?
    (Most egy LG P880-as készülékem van... Ezt szeretném lecserélni egy 2 sim-es készülékre. Ezzel a telefonnal nem vagyok megelégedve. Bár anno jó értékelést kapott és talán valamikor a prémium kategóriát képviselte... A tegra 3- miatt nagyon melegszik és zabálja az aksit, az hogy több programot futtassak egyidejűleg ennél a készüléknél szintén felejtős (szarul lett rá megírva az alap rendszer).
    Nem tudom ezekkel kapcsolatban tudnátok e nyilatkozni ennél készüléknél mi a helyzet (melegedés, memória használat)...
    Szemezgettem én is a Samsung Galaxy Note 3 Neo-val. De az a készülék jelenleg még drágább és sajnos abban nincs FM-rádió (ami annak aki naponta sokat utazik jól tud jönni).
    A telefonhoz kapcsolódóan érdekelne (mert sehol nem hallottam / olvastam róla) van e valamilyen védelme a kijelzőnek? Ha már nem is Gorilla Glass, esetleg valami Huawei házon belüli fejlesztés?
    Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák