Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz Eladó445 #2666 üzenetére

    Ha lesz egy kis időm, akkor szerintem én is kipróbálom az új ROM-ot. Pár kérdésem lenne előtte, hogy ne közben kelljen kapkodni:

    - ha nem tetszene, akkor hogyan tudom visszarakni a mostanit (amiről ugye mentést készítek sd kártyára), de úgy, hogy ne legyen rootolva, meg zárva legyen a bootloader is, mármint miután visszaraktam a mostanit.

    - a fentebb említett hibák (pl. Play-ből telepítés nem megy) másnál is megvan?

    - milyen hátránya van, ha rootolt a tel? Pl. OTP SmarBank app nem működik? Vagy ha már felkerült az új rom, akkor vissza lehet csinálni a rootot?

    - ténylegesen miben jobb ez a rom a régebbinél? Azon kívül, hogy pl. jobban néz ki? Gyorsabb, stabilabb, ilyesmi?

    Ezen kívül lenne egy kérdésem, ami nem teljesen egyértelmű: 4G-n (voda) nem mindig kapom meg a WhatsApp, Skype, push, stb üzeneteket, nem mindig jelez a hívásra. Ha jól gondolom, akkor azért volt ez, mert nem volt bekapcsolva a "Mobilhálózatok -> Mobiladat mindig aktív opció", így egy idő után nem volt 4G, ezért nem jött meg semmilyen üzenet sem. Most bekapcsoltam, úgy látom, hogy most ok.

    Van a wifinl is egy ilyen beállítás, de a megfogalmazás egyáltalán nem egyértelmű, neten sem találtam egyértelmű választ: WiFi -> Speciális -> Wi-Fi alvó mód bekapcsolása" Itt ugye van az, hogy Mindig, Csak ha csatlakoztatva van, Soha. Ha azt akarom, hogy mindig megkapjak mindent, akkor a Soha vagy a Mindig legyen kiválasztva? Szerintem a Soha, így nem kapcsol a wifi alvó üzemmódba, de lehet tévedek.

    Köszönet!

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák