Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz Directors #911 üzenetére

    Az EMUI -t sokaknak szokni kell, mert elsőre teljesen más. Aztán szerintem nagyon meg lehet kedvelni. Az igazi áttörés az lesz a készüléknek, amikor meg fogja kapni az EMUI 3 -at, ami szerintem nem ártana neki.

    Nagyobb játékok nálam vaj simán futottak, bár itt is igaz az, hogy egy-két esetben 30 alá esik az fps. Amit a legtöbb ember egyébként észre sem vesz, mert annyira azért nincs nagy jelentősége.

    Fagyások, kikapcsolások, akadások nem igazán jellemzők. Legalábbis én aktív nyúzás mellett nem tapasztaltam. Nyilván minden hardvert "meg lehet ölni" szoftveresen, de a készülék (az én véleményem szerint) igen stabilnak mondható. Ráadásul az akksi üzemideje is kiváló.

    4G modellnél értem természetesen, hozzám a 3G -s nem került, amiben más SoC -van. DE lényeges eltérések a működésben nem igazán lehetnek.

    Szerk.: Én mondjuk bátran merem ajánlani, de azt szoktam javasolni, hogy érdemes elmenni egy szolgáltatóhoz, aztán kipróbálni a kitett darabot. Miután azt állandóan nyúzzák és szinte soha nincs kikapcsolva, így stabilitásban nem a valóságot fogja tükrözni, de néhány dologot ki lehet rajta próbálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák