Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RAMb0

    tag

    válasz dokee78 #3752 üzenetére

    Ugyanezen okok miatt én is inkább visszaváltottam almára, már közel egy hónapja. Valahogy a kis g620s elvette a kedvem a Droidtól újra, s mivel Droid-ban normális vassal csak 5", vagy a felettiek vannak, az SE számomra jobb választás volt, méretben is (megszokni valamennyire megszoktam a tepsi méretet, de továbbra sem kedvelem, mivel nincs nagy tenyerem, kezem, így sokszor kényelmetlen az egykezes használat és az elég frusztráló, hogy mindenhez két kéz kell, de ez már szubjektív vélemény). Bár gondolkodtam a Nexus 5X-en, de a vas valahogy nem győzött meg benne, és az sem, hogy titkosítva valahogy lassabbnak érződik, mint titkosítatlanul, pláne, hogy a titkosítást csak mókolással lehet levenni. Annyit meg nem ér.

    Alapvetően véleményem szerint az a gond a Droid ökoszisztémával, hogy annyi féle-fajta vas, GUI módosítás, stb. van, hogy hiába lehet elég optimalizált maga a rendszer, ha a többi gyártói "fícsör" visszafogja az egészet. S erre ez a készülék egy nagyon jó példa, bizonyos Samsung termékekkel egyetemben.

    Szerintem, akinek fontos a multitasking (legalább annyi, hogy böngészés közben a zene stream-et (Spotify, Google Zene) ne force close-olja az app), annak más készülék ajánlott, legalább a felső kategória alsó szegmenséből

Új hozzászólás Aktív témák