Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rhen

    senior tag

    válasz josik #4985 üzenetére

    Egy ember ment csak el.
    Facebookon a tesztelős meghívó bejegyzéshez kommentelte, hogy mi volt:

    "Kedves g300as társaim! A sok jelentkező közül összesen 1 ember azaz csak én mentem el a központba!Ott egy hölggyel volt megbeszélve a találkozó. Mikor odaértem egy úriember aki szembe jött egyből megkérdezte hogy miben segíthet. Szólt a hölgyek és pillanatok alatt ott volt ő,és még 3 kollégája akik egy tárgyalóba kísértek. Kávéval,üditővel kínáltak majd rátértünk a lényegre. Megvizsgálták a készüléket amiről kiderült hogy a híváskor eltűnni látszó kijelző az érzékelő kontakt hibája,ami kisebb ütögetésre helyre állt de felajánlották a gyors szervizelést,illetve egy cserét is, de azóta semmi gond vele. Elmondták hogy a sok hiba az android4 memória zabálásából adódhat,amin jelenleg is dolgoznak hogy egy frissítéssel kiküszöböljék a jelenlegi lassúságot. Nagyon barátságosan kedvesen,amit nem tudok hangsúlyozi. Felajánlották hogy ha akarom akkor visszaállítják 10 perc alatt a 2.3.6ra amit el is fogattam. Rá tették kis plusszal és újra hasít a G300-am! Tehát aki nem jött el az bánhatja mert ennyit bevallom nem vártam el tőlük!" -László Brummel

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák