Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reddoors

    tag

    válasz Navaze 2 #225 üzenetére

    Persze , egyszer volt HTC telefonom HTC Sensation típus , akkor azzal nagyon befaragtam , mondjuk akkor megfogadtam soha nem lesz HTC készülékem . Sajnos ehhez kellett volna tartanom magam. :) Nehogy félreértse senki , nem lejáratni akarom ezt a márkát de az én elvárásaimnak nem felel meg. Amúgy a HTC Sensation is hatalmas prémium készüléknek volt kikiáltva de olyan kritikán aluli minősége volt , hogy a touch panel és a kijelző között a széleinél beszivárgott a por és pár hét után foltokba láttad a portól a kijelzőt. Él is adtam a fenébe.

    Visszatérve erre a telefonra , én úgy gondolom , hogy nagyon nagyon rossz a HTC iránya . Aki ismer esetleg más fórumokról az biztos tudja , hogy az utóbbi 10-15 évben csak prémium készülékeket használtam szinte az összes gyártótól ezért van összehasonlítási alapom.

    A rendszer ami rajta van egy taknyolt stock android , szóval ahelyett , hogy hagyták volna meg eredeti formában inkább elrontották.

    Tudom , hogy egy készülék kinézete , a rajta futó rendszer , használhatóság, mérte , mind egyéni ízlésvilág de kicsit több vagy ugyanannyi pénzért lehet sokkal jobb prémium kategóriás készülékeket venni.
    Elég ha csak a huawei , vagy honor készülékeket nézzük.

    Most is azt tudom állítani , hogy ez a készülék nem jó és én személy szerint senkinek nem ajánlom.
    Jelenleg egy Honor view10 készüléket használok, de nem cserélném el egyetlen agyon árazott HTC készülékre sem. Egy készülék nem azért jó vagy prémium mert drága ,.

    Akinek meg megfelel az használja örömmel áldásom rá. :D

Új hozzászólás Aktív témák