Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz rumos14 #12 üzenetére

    Meg kell tanulni ujjal vezérelni ezeket a PPC-ket. Már a Diamond és az Omnia is alkalmas rá, bár utóbbinál az egeret azért használgatom. A 3,8" ~WVGA kijelző még inkább alkalmas a tapizásra, kb. egy kicsit hosszabb iPhone kijelzőnek felel meg. Ha nem tudod megszokni, akkor nem ilyet kell venni.
    Az XScale procikban több lehetőség van, csak meg kell tanulni a gyártóknak, hogyan aknázzák ki. Az Omniában is elég eltérően hasznosítják a fejlett energiagazdálkodási képességeket a különböző ROM verziók.

    sheratan,
    Ez elég nehezen értelmezhető úgy, ahogy te vázoltad:

    "A kamera 5 megapixeles, autofókuszos. Nagyon kíváncsian kezdtem el fotózgatni, ekkora felbontással ugyanis még nem találkoztam Pocket PC-ben, a HD tehát ebből a szempontból úttörőnek tekinthető."

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

  • zolmesz

    aktív tag

    válasz rumos14 #12 üzenetére

    Szerintem tök jó helyen van a memóriakártya a hátlap alatt.
    Eddig sok tesztben az volt a tesztelő baja, hogy vagy nem volt fedlapja a memóriakártya nyílásnak, így könnyen bemegy a kosz, és miliméterkre kilóg a kártya, vagy ha volt, az meg 1 hét után már a leszakadás határán volt.
    Hár tessék, hátlap alatt van eldugva, nincs fedlap, ami lógna, és az akksi eltávolítása nélkül használható.
    A gombokat illetően meg szerintem mindenki mást szeret használni, szokás kérdése, lehet, hogy én sem szeretném ezt a fajtát, lehet, hogy tetszene, nem tudom.
    A képernyő gyönyörű és nagy, a gyorsaságot már elég sok videón lehetett látni, a vaku hiánya számomra nem életbevágó, reméljük a wifi és a 3G és az IGO is rendesen müködik, és akkor talán karácsonyra már a kezemben tarthatom. :C

Új hozzászólás Aktív témák