Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    sziasztok

    én is TC tulaj tervezek lenni a napokban és érdekel nagyon ez az android téma mióta ráleltem. főleg hogy az egyik legjobbnak néz ki ez a készülék androidos célokra pont amit tudásában és minőségében legjobbnak ítéltem magamnak.
    pedig igazán nem értek sem a telefonokhoz sem a pdakhoz. egy régi motorolát fogok lecserélni rá (v525) és ugy gondoltam hogy munkába utazáshoz jó lenne a net meg a zenehallgatás (nincs külön mp3-asom sem), telefonom is ujitanám, navigálna is, meg még mi minden.
    szóval ezt néztem ki, és remélem hogy jó pár évig szolgálni fog jól.
    viszont az androiddal valo használhatóság lenne a legfőbb szempont.
    kijelzőjét néztem szerintem nekem nem kell ettől nagyobb felbontás, főleg hogy lassubb ugy, memoria bővithetősége nélkül viszont a diamond nekem nem jó mert pár év mulva lehet kevéske lesz a 4 giga.
    szeretem a "buherálható" de egyben nagyon megbizható cuccokat (v525-ön is 600as szoftom van mai napig)

    szerintetek jól választottam, vagy másik készülék lenne az ami nekem kell vagy várjak még mert ez még nem a tuti erre? sokat mondjuk nem nagyon szeretnék már várni, nem tartozik az erényeim közé a várakozás :)

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák