Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kojak007

    tag

    Sziasztok,

    gondolkodom egy Touch 3G beruházásán.
    Nagyon bejön a forma és az úgynevezett all-in tudás (navi, teló, képek, zene, internet) a hd-n is gondolkodtam, de az már nekem túl nagy, ráadásul az akku élettartam is a 3g mellett szól. Ez lapos szép és könnyű, sokkal jobb és biztosabb a fogása. Ergo ő lenne a befutó, persze csak azért mert a palm pre még nagyon messze van tőlünk sajna... :U de ez egy másik történet.

    Viszont, számomra nagyon fontos, a gyors és egyszerű használhatóság. Amit kifogásoltam, az a pici klavi miatti elütés...ami nagyon megnehezítené a mindennapi használatot nálam. Emellett fontos, h legyen valami szoftver pc-re amin felvihetem az adatokat a telókönyvbe, és ezen kívül a magyar nyelv.
    Nyomkodtam is már élőben, és az alábbi nyitott kérdések foglalkoztatnak:

    1. software keyboard, kézbevett nyomogatás során az sms, mail, stb beviteli eszköznél a full klavi ugrott elő, ami nagyon pici az én újaimhoz. Ezen a modellen is van olyan verziójú billentyűzet, amikor egy úgymond klasszikus telefon billentyűzetet lát az ember, vagy valami olyan megoldás, h a gombok darabszáma lényegesen lecsökken így a méretük nő? Ha ebben nincs ilyen (mint pl a HD-ben), akkor melyik lehet a legjobb rátelepíthető software keyboard?

    2. Jelenleg egy alap Nokiám van, asszem 6500 slide...kb 1000 telefon számmal... ugye van magoldás, hogy a leendő touch 3g telefonkönyvét föltöltsem egy pc segítségével, normál kényelmes pc klavival? Esetleg át exportáljam egy az egybe a nokián tároltat..? (bár ha van olyan progi amivel szerkeszteni lehet pcről a 3g telókönyvét az már elegendő lenne, mert akkor faszányosan föl tölteném sok sok hasznos adattal a telót, amin már régóta gondolkodom, akkor ez lenne az az idő amikor gatyába rázom a telefonkönyv adatbázisom.. :D

    3. A magyarítás kérdése. Azt tudom már az olvasottakból h egyenlőre még nincs és nem is tudni pontosan mikor lesz. DE UGYE AZ NEM KÉRDÉS, HOGY LESZ E EGYÁLTALÁN? Vagy még az is lehet, h erre a gépre nem lesz? :Y Tényleg ezt a magyar nyelves T9-es kérdést nem lehet kipipálni egy olyan billentyűzet szoftverrel, ami tartalmazza azt?

    4. Ebben a touch 3g-ben van ilyen giroszkóp, mint a HD-ben, meg még sok másik ban? h elfordítja az ember és elfekszik a kijelző is?

Új hozzászólás Aktív témák