Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcadio

    csendes tag

    Hali,

    Ez a Kütyü egy Hiba.
    Most, kb 1 hónapnyi használat után bármit vennék helyette. Én 25 000 vettem dobozban, ujonnan, de nem ér annyit.
    A kijelzője kritikán aluli, főként akkor, ha elkezd merülni az akku, ilyenkor mindent gépelsz, csak azt nem, amit szeretnél.
    A billemtyűzárja mintha nem is lenne, ez Motorhead koncert óta tudom, amit végigtelefonáltam: van akinek 2 számnyi üzenetet hagytam.
    Véletlenül is bekapcsolódik a készülék. Mivel tovább nyomkodódik, ezért jó, ha fejből tudod a PUK kódodat. Ha nem kér PIN-t, akkor meg a telefonszámlád lesz óriási.
    Nincs rajta néma mód (bekapcsoláskor a hullát is fölébreszti).
    Ha kikapcsolod, nem ébreszt. Mókás funkció, pláne, ha számítasz rá, hogy működni fog!
    Kézi hálózatválasztást nem ismeri, így külföldön izgalmas kalandok várnak.
    A WIFI csakbizonyos hálózatokon működik, és azokon sem mindíg megy a letöltés.
    A fényképezőjében minden sárga, bárhová álltgatom, és bonyolultabb mint a tükrös gépem...
    Ami jó benne, hogy 3-4 napot kibír az aksija, ha nem fut rajta sok minden (mondjuk egy task-killer alapból lehetne rajta).
    Mielőtt vettem, elolvastam ezt a tesztet, de a fentebbi feature-ok kimaradtak. Pedig ha tudom őket, nem veszem meg a Kütyüt.

    << Arcadio >>

Új hozzászólás Aktív témák