Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solanthugor

    aktív tag

    válasz Canonfan #196 üzenetére

    Szia, bocs a kései válaszért...

    Nos, én most próbálom a legfrisebbet, cm 7.0.0-t,
    Eddig a cm 7.0.0 RC4-est használtam, kipróbáltam az RC4.1-est de abban volt egy olyan hiba hogy kis idő után összeomlott az egész, csak újraflash-elés segített...
    Most tesztelem kicsit aztán majd meglátjuk mit tud...
    Mindenesetre a teljesítménye a telónak számokban kifejezve a duplája a gyárinak, tehát elég nagy az ugrás...
    Ebben az újban a magyar nyelv már majdnem tökéletes...
    Ha már vannak tapasztalataim ezzel a rommal kapcsolatban akkor írok bővebben pár nap múlva, én ajánlom elég jól használható, már mindennapi használatban is, remélem ezzel az újjal sem lesz ilyen összeomlási probléma...
    Ami az RC4hez képest előrelépés az a kamerában és az fm rádióban a legszembetűnőbb, kamerában megjelentek a beállítási lehetőségek(működnek is) Az FM pedig sokkal stabilabban vesz jelet, korigálták a hangerő problémákat is, jobban is szól mint a gyári rommal...
    Aksi üzemidőről annyit hogy valamivel többet fogyaszt emelt órajelen a cpu, de nem annyira szembetűnő, én a gyári rommal is naponta töltöttem a tattoo-t, ezzel is kihúzok simán egy napot pedig nyúzom, elhiheted...
    Na egyelőre ennyi, amint többet tudok írok...
    Üdv!

    3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

Új hozzászólás Aktív témák