Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    Már sokszor eljátszottam a gondolattal, hogy a két előfizus kártyát belerakom egy kétkártyás alapmobilba, ami sokáig bírja (most egy Asha 200-at várok, hátha ő lesz a kiválasztott), mellé pedig vennék egy, a mostaninál nagyobb telefont, amibe a notebookból kivéve átraknám az adatkártyát és azt mint PDA-t használnám, ahogyan tettem sok évvel ezelőtt (persze akkor tényleg csak PD volt az eszköz). Erre a célra tökéletesen megfelelne akár ez a készülék, akár egy Galaxy Note, akár más >4,5"-es készülék. Ezeken a területeken el tudom képzelni ezeket a hatalmas tepsiket, de e célra igen magas az ár, amit kérnek (egy P1000-es meg már túl nagy nekem erre). Viszont mindennapi telefonáláshoz, normál használathoz nekem idegen ez a méret. Akiket körülöttem látok ilyen hólapátokkal járni, ők sem igazán telefonálásra használják már a készüléket, hanem sok egyéb másra.

    Szóval jók ezek, de amíg nem olyan csomagok lesznek, mint pl a ködös Albionban, addig nem hiszem, hogy értelmét látom saját célra egy ilyen dögnek.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák