Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom956ster

    aktív tag

    Írtam egy 1. hszt, erre nem vette a rendszer, valami hibát jelzett. Ez állt volna benne: "Már vártam a tesztet, meg is kezdem az olvasását. kíváncsi vagyok a cuccra!"
    .
    .
    .
    Most, hogy végig olvastam, és látom, hogy 160k, (nem gondoltam, hogy 90-ért adják majd), így azt mondom, inkább várnék a Galaxy Nexusra egy kicsit, szerintem egy 10essel olcsóbban fog kezdeni és mondjuk nekem jobban bejön, mindenével együtt. Mivel most nem akarok új telót, agy azt mondom, nem is kell, de ha akarnék sem adnék 160k-t egy telefonért. Tudom, hogy pénzt keresek vele, de azt a pénzt megkeresem a HD2-m segítségével is. Csak az ugye 50k volt használtan. Akinek megér ennyi zsét, az ne habozzon, mert úgysem fáj neki kifizetni ezt érte, a többiek meg úgy is egy jobb ár/érték arányú masinát fognak venni.
    Csak egy tipp a szerkesztőnek: ha legközelebb videóztok (na ez az egy ami tetszik a telefon tudásában), tegyétek már meg, hogy nem pörögtök, mint a ringlispír a telóval, mert a reggeli majdnem megfordult bennem. Nem lett volna elég levideózni a forgalmat, ha már a mozgást és az fps-t próbáltátok szemléltetni? (Kb úgy mint ahogy ez sikerült az N8-al ;) )
    Egyébként köszi a tesztet, jó volt a reggeli mellé :))

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Új hozzászólás Aktív témák