Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metju

    tag

    válasz akos727 #1099 üzenetére

    Ezt melyik program tudja, hogy az eredeti töltöttségi szint mérőbe beírja a százalékot? És am is, hogyhogy ilyen rohadt jól bírja a telód? Használsz 3g-t?

  • Raketkilla

    tag

    válasz akos727 #1099 üzenetére

    Jó, de ebből 10 órát nem is használtad....

    Mellesleg, aki szerint +3 óra nem fontos, az még tényleg nem maradt szarban telefon nélkül sosem.
    Amúgy saját példa, múltkor vásárolni akartam netről, bent voltam Pesten, beültem egy Mekibe, mert már lejárt az adatforgalmam, és ugyebár ott van free wifi. 50-60%-on lehetett az aksim, egy órát ha böngészhettem, mire megtaláltam, amit akartam. Ekkor, olyan 20% maradt... Felhívtam kb 3 üzletet akinek kiírtam a számát, elmentem a címre, útközben nyomtam még párszor Maps-t. Mire odaértem, teljesen lemerült.
    Ez tényleg sok használat lenne? Ha nem vagyok wifi közelbe azt kilövöm, a fényerőt meg sokszor nullára leveszem használat közben.
    Másik példa. Én napi 2 órát utazom az Egyetemhez. Befelé hallgatnék egy óra zenét meg haza. A befele úton, lemegy olyan 60%-ra. Használom még bent, máris 30-40% mire elindulok haza, és jó esetben kibírja hazáig, de rendszeresen nem...
    Ezért viszem a töltőt, és töltöm az olyan előadásokon, ahol tudom...

    Persze, rakok fel mindjárt én is képet, multkor 3 napig nem töltöttem, otthon a kaput csináltam, semmit nem használtam a telefont, hát de ezzel marha sokra megyek.
    Nem halt meg még az aksi, a kezdetektől ilyen, és nem csak nekem.
    Ha van rá igény, csinálok egy videó - tesztet - és megmutatom a fagyásokat, amikor csinálsz valamit, és egy hófehér HTC logós képet dob be, és vagy fél perc mire magához tér. De erre is rá googlizhattok, nem egyedi probléma, sokan szenvednek tőle.

    Összegezve: A már említett anyaghasználat tényleg frankó, nekem se recseg ropog a váz, nem is karcolódik. A kijelzőn mondjuk van védőfólia. A hangerővel nekem nem volt bajom.
    Az elején gyors, de ahogy ''beéled'' intenzíven csökken a felhasználói élmény, lassabb lesz lényegesen.
    Az akkumulátor pedig kritikán aluli. Ha nem utazol napi 2 órát, amikor zenét hallgatnál, 8 órát dolgozol, és közben alig használod a telefont, akkor jó választás lehet. De ennyi pénzhez inkább spórolj még egy kicsit, és vegyél valami mást...

Új hozzászólás Aktív témák