Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metju

    tag

    válasz Tsebacsi #1096 üzenetére

    Srácok miért kell elkezdeni itt vitázni?
    Ez igenis egy fasza kis mobil. Én egy napot simán kibirok vele, most 20:42kor van 16%on. kb másfél óra 3g, ugyanennyi WiFi, fotóztam is, fel is töltöttem a képeket. Most rakattantam egy játékra amihez net kell az eléggé merít... Akinek ez nem elég az vegyen Motorola Razr Maxxot min.3000MAH akksival. PEACE!

    A kérdésem/problémám az lenne hogy: Egy nap 1x2x előjön az értesítési sávban egy kis zöld csillag ami azt akarja, hogy töltsek le valami játékot. Azt hogy tudom kideríteni hogy melyik progi miatt kapom ezt a reklámot? Mert akkor törölném azt az appot.

  • CivicEsi

    aktív tag

    válasz Tsebacsi #1096 üzenetére

    Igazad van nem számít 3 óra, ja hogy haza akarsz szólni, hogy késel, vagy vársz egy fontos hívást, né már nem lehet mert lemerült a telefonom, 3 óra nem a világ, nekem az.Lehet nekem volt egy szer szériás telefonom, de az aksi csak akkor volt csodákra képes, ha semmi nem volt rajta bekapcsolva, és csak 2G-n üzemelt sima telefonként, de akkor akár 3 napig is bírta, tudom teszteltem.
    De igazatok van én vagyok a hibás, én használtam rosszul, a HTC tökéletes telefonokat gyárt, amiről nem szabad leírni az őszinte véleményed, mert azonnal lesz valakinek a valakije, aki találkozott már olyannal, aki ismeri azt, aki hallott már működő XE-ről.
    Hö-hö mintha csak az ájfón topikba járnék, legutóbb ott láttam ennyi elvakult hívőt.
    Ennyi voltam.

    ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

Új hozzászólás Aktív témák