Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Youri

    veterán

    válasz kosturica #647 üzenetére

    Semmi szükség erre a stílusra...
    Mi az értelme? Nem hiába HTCdev a neve, ahol a dev a developers vagyis fejlesztő szóbol ered, aki jól tudja, hogy mit csinál, de ha mégsem, akkor tudja, hogy a felelősség az övé. Szerintem akik eljutottak oda, hogy rootolnak, S-OFF-olnak, meg főzött romokkal operálnak, tisztában vannak azzal, hogy ez a nem-rendeltetésszerű-használat kategória. Ha tetszik, ha nem... Én is szét flasheltem már a Desit, és tisztában vagyok azzal, hogy a szervízben erre azt mondanák, hogy takaroggy. És nem csak az ungarisében. Nézd meg az xda-t. A magukra valamit adó fejlesztők oda írják, hogy no responsibility, you may brick it, warranty void... Szerintem ez egyértelmű

    [ Szerkesztve ]

    RTX ON

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz kosturica #647 üzenetére

    Ezt én mindig mondtam, hogy ez egy nagy disznóság! megveszed a tiéd, de mégsem csinálhatsz vele semmit sem, csak meg kell elégedned a gyakori elcseszett gyári szoftverekkel. A vicc néha (gyakran) az, hogy pár XDA-s srác különb munkát csinál mint a kedves gyártó. És még elvárják, hogy azt használjam? Nevetek.

    Külön kéne választani már a szoftveres oldalt, mert ez így nagyon nem fair játék. Egy jó példám van erre, ha én veszek egy laptopot Win7-el, és az nekem nem kell, mert szar stb. Na szóval ott ha bekrepál a gép és Linux van rajta, nem fognak elhajtani. Apple gépeknél már persze más lehet a helyzet. ;]
    Mert ahogy te is írtad, egyszerűen nem lehet kinyírni így a készüléket. Jó persze értem, így ha a vevő az XDA-ról beszerzi a következő verziót, akkor lehet nem veszi meg a következő készüléket. :U Tiszta üzlet ez kérem...

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák