Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shokkolo

    addikt

    válasz ferob #32406 üzenetére

    Egyx próbát megért, hogy ne kelljen mentegetnem, de tényleg elkerülhetetlen.

    A pár héttel ezelőtti nekifutás a furcsa rom verzióm miatt azzal végződött, hogy megkerestem a HTC-t, leírtam mindent, majd ezt a választ kaptam:

    "Az Ön készülékére is meg fog érkezni a frissítés. Ez a szoftver verzió körülbelül 2 hete jött ki a mi régiónkra.
    A piacra érkezés dáátumától 45 nap áll rendelkezésre, hogy az összes készülékre kiérkezzen.

    Megértését és türelmét köszönjük." >>> 08.29, ergó aug közepe a "launch date"

    Gondoltam OK, végülis van benne relatíve "pontos" időintervallum türelmes user leszek és város (voltam Helpdeskes, tudom milyen sz@r a türelmetlen user...).
    Viszont akárhogyis számolom, letelni látszik a 45 nap, ezért felvettem a kapcsolatot a HTC-vel újra, hivatkozván a régi hibajegyre, ezt kaptam válaszul:

    "Az Ön által szolgáltatott adatok alapján újra le tudtam ellenőrizni készüléke adatait.
    Rendszerünk szerint készülékére jár a szoftverfrissítés, mivel a mi régiónkra gyártott telefonról van szó.
    Sajnálatos módon pontos dátummal nem tudunk szolgálni arról, hogy az Ön telefonjára konkrétan mikor lesz elérhető, de a frissítést meg kell kapnia.

    Sajnálom, hogy nem szolgálhatok kellemesebb hírekkel.
    Türelmét, megértését köszönjük."

    Erre írtam, hogy legutóbb 45 napot említett, ami lejárt szóval jó lenne ha végre rendesen emgnéznék. Kaptam is újabb 48 óra elteltével választ:

    "Ha készüéke szolgáltató függő úgynevezett "branded", akkor azokra a telefonokra később érkeznek a frissítések, mivel az adott szolgáltató, Ön esetében T-Mobile a gyári szoftvert a saját beállításaihoz még testreszabja.

    Ebben az esetben javasolnám, hogy vegye fel a kapcsolatot a szolgáltatóval is."

    Ekkroe jöttem megkérdezni, hogy megkapta-e valaki? (99,99999% -ban biztos voltam benne, hogy igen... mert ha "branded" lenne akkor nem HTC_xxx lenne a CID-em gondolom én...).
    Itt lettem biztos benne h. semmrie sem fogom menni a suporttal, marad ténylegesen a HR :(

    Azt ugye bootmenüből szépen...? :F

    [ Szerkesztve ]

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Új hozzászólás Aktív témák