Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz g0n21 #16105 üzenetére

    Szerintem jobban jársz, ha beviszed a szolgáltatódhoz. Én vodába vittem és 4 nap múlva megvolt, igaz most megint ott van, mert egyszerűen olyan szarul illesztették vissza a kijelzőt hogy nem csak hullámosodott, hanem kézhezvételkor nyöszörgött a ház ami sztem nagyon nem jellemző am a telefonra.
    Nekem még azt is mondták hogy így "nyomatékosabb" mert ha beviszed a telemaxba ott csak a felvevőpont ügyintéző munkatársaival beszélhetsz, így voszont a szolgáltatónál a hibabejelentő lapon fel kell hogy írjanak mindent amit mondtál nekik és az a papír a szerviz kezébe kerül közvetlenül. Ettől függetlenül nem tudom hogy T-nél mennyi idő lesz nem nagyon ismerem őket, de vodánál van egy online szervízfigyelő, amin IMEI+hibabejelentő szám beírásával kiadja a készülék állapotát.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák