Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loboda

    senior tag

    válasz Kronk #470 üzenetére

    Én is tőlük vettem!
    Angol piacos CID__001-es.
    Felhívtam telefonon a HTC-t és az imei szám alapján beazonosították a készüléket, aminn két év HTC garancia van, leadható bármely hivatalos szervizbe ahol garanciális időn belül javítják!

    Ugyanezekkel adja az Expansys is a készülékeket, CID__001 (angol) valamint CID__203 (francia) régiókóddal!
    A Speedshop elvileg hazai CID __032-vel árulja , és a garanciális javítás is ugyanaz mint az előző kettőnél!

    Mind a hármat a cseheknél javítják!

    (#471) grunge:

    Kell hozzá a nyitás, de ezt vedd figyelembe:

    !Először egy-két figyelmeztetés:
    -az unlock törli a data partíciót.Azaz minden felhasználói adatunk és beállításunk, letöltött alkalmazásunk elveszik-készítsünk mentést!
    -a belső tár a One M8 esetében is a data/media-ban van, ergo a tároló tartalma is törlődni fog!
    -a HTC valami megmagyarázhatatlan oknál fogva egyes rendszeralkalmazásokat( Zseblámpa, Számológép, Csengőhang vágó, PDF Megjelenítő, Teeter, Hangrögzítő stb...)a /system helyett szintén a /data particióba tette, ha tehát CSAK nyitunk és nem teszünk fel főzött romot (pl. csak rootolni akarnánk), ezek az alkalmazások hiányozni fognak!
    -részben ez is az oka annak, hogy a nyitott bootloader mellett, az OTA update-ek nem fognak megérkezni,hiába nem telepítettünk főzött romot.
    Tehát, ha CSAK rootolni akarunk, de gyári romot nem szeretnénk custom-re cserélni, GONDOLJUK MEG, hogy mindez megéri-e. A főzött romokban természetesen benne lesznek az unlock után "elveszett" gyári alkalmazásaink. "
    PFC nteeb

    [ Szerkesztve ]

  • boksz

    senior tag

    válasz Kronk #470 üzenetére

    Második telefonvásárlásom tőlük, eddig semmi gond nem volt.
    Az M8 is bontatlan fóliásan adta át, én bontottam ki és együtt néztük át !
    Személyes átvétel kötelező és kész.

    https://www.flickr.com/photos/boksz/

Új hozzászólás Aktív témák