Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spy89

    aktív tag

    Sziasztok!

    A saját tapasztalatomat szeretném most megosztani!
    A PartneroGSM-et mindenki kerülje!
    Nemrégen vásároltam náluk egy M8-ast kb két hét után keresni kezdtem az extrém energiatakarékos módot, persze nem találtam. Telefon a HTC-nek, az IMEI alapján kiderült, hogy az osztrák T-Mobilnak gyártott készülék, ezért nincs benne ez a funkció.
    Na itt szakadt a cérna, telefon a boltba, persze mellébeszélés, majd vissza a boltba, persze előtte konzultáltam a fogyasztóvédelmis ismerősömmel.
    A boltban:
    Elmondom, hogy mi a problémám - félrevezető honlap, hiányos tájékoztatás, későbbi garanciális javítással kapcsolatos problémák lehetősége -, erre "Miért nem kérdeztem??? Ezt nekem kellett volna tisztázni! Ők mondták, hogy csak bolti garancia van rá ( persze az általuk garancialevélnek mondott papíron még ez sem szerepelt)"
    Majd ajánlat, hogy kicserélik a panelt egy olyanra ami rendes gyári garanciás, ha ez a bajom.
    Végül elkértem a vásárlók könyvét és elkezdtem leírni a panaszomat. A második mondat után:
    - Na jó ne szórakozzunk, itt a vételár. Meg ne lássalak itt többé!
    Így persze én a pénzemnél vagyok, de teljesen inkorrekt az üzlet és persze a jogos panaszomra adott válaszuk.
    :((( :((( :(((
    Ezt a kis szösszenetet mindenki okulására írtam, aki esetleg fontolgatná, hogy tőlük vásárol!

    Jön még boardosra lavina! :D

Új hozzászólás Aktív témák