Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Bone123 #44 üzenetére

    Az 500 dollar már majdnem M9 szint. Tehát az A széria az M szériával megegyező? (Iletve EU-ban felé is pozícionálták.) Magyarul ezzel szeretnék kukázni a M9-cet?

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • vicze

    félisten

    válasz Bone123 #44 üzenetére

    Kicsit jobban megnézve kb. annyi történt, hogy US-ben csak 32GB-s verzió van, EU-ban meg csak 16GB-s, és azonos áron van árulva, azaz 500$. (Most már értem miért csodálkoztam ennyire a 2GB-n eddig mindenhol 3GB-ről olvastam...)
    A HTC US még mindig nyomott ár még így is.

    Amazont néztem, mert az a tényleg minden kedvezmény nélküli ár szerepel, az 500/600$, mindenhol máshol ennyiért van forgalmazva. US-esek még sokkal több kedvezményt kapnak, de ez érthető, mert ott akarnak nagyon piacot szerezni és az US piac elvesztése fáj pénzügyileg továbbra is a legjobban.

    "hazai garanciás végfelhasználói árat tüntettük fel"
    Hát épp mikor épp, hogy sikerül. :) Maradjunk annyiban, hogy egy számértéket feltüntettek.(Emiatt már sírtam, hogy teljesen randomok az árfeltüntetések.)
    Az Expansys-es hivatalos garanciális végfelhasználó áfás ár. Az hogy a többi bolt mennyit rak rá +ban az az ő dolguk. De szintén 167e az itthoni egyik HTC partnernél. De szürkítve ez bizony lemegy 135e-ig. Még Vodánál is 190e kártyásan, de az biztos nem garanciális végfelhasználói...
    Szóval a 240e-s erőteljesen lehúzó árat elég elrugaszkodottnak érzem a valóságtól, mondjam hogy az a vicc, hogy a lehető legmagasabb árat írják be, amiért senki se fogja megvenni?(Mármint a valóságban.) Minden készülékből be lehet a cikkekbe rakni egy jóval magasabb árat amit épp az egyik random forgalmazó ráaggat és akkor lehet hőzöngeni mindegyik készüléknél, hogy miért ilyen drága.
    Bár jellemzően csak a HTC-knél fordul elő valamiért.... :U (Tudom, hogy azért mert Speedsop adja és az ő áruk a legmagasabb az egész piacon.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák