Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz moonman #387 üzenetére

    hát én ilyet még nem láttam.
    Eddig én se. 2 SIM kártyát is kipróbáltam, ami más telefonokban teljesen jól működik, itt meg fel se fogta hogy van benne. És csak a kártya kivétele után volt képes továbblépni a "checking..." feliraton. Pedig vagy fél órát hagytam checkingelni, többször ki is kapcsolt közben, annyit dekkolt üresjáratban, aztán volt hogy nem hagytam kikapcsolni, hátha csak sokáig tart neki ez a valami, de nem. Még nyugdíjig is elcsekkingelt volna.

    mit installál? mi van?
    Fingom nincs, nem is értettem mi köze egy telefonhoz. Meg hogy wifi nélkül miért nem hajlandó továbblépni, milyen installáláshoz kell az neki. Majd ha mobilnetet meg ilyesmit akarok, beállítom utólag, de nem, ez itt erőszakoskodik nekem levakarhatatlanul.

    mert nem cancel-t kell nyomni, hanem "don't show this message again"-t, vagy próbáltad mondjuk kikapcsolni a wifi-t?
    Talán mert odáig még nem is jutottam el. Ez rögtön az 1. bekapcsoláskor lefutó tour guide volt. Volt egy settings gomb, amire kattintva felhozott vmi beállításokat, amiről nem tudtam eldönteni hogy telefonszolgáltatót vagy mobilnetet kéne ott beállítani, de nem is engedett semmit változtatni, szal lényegtelen is. A másik meg egy hide gomb, amire kattintva eltűnt az ablak, de fél perc múlva megint zaklatott.

    ilyet utoljára a Kaiser idejében tapasztaltam, de ott is csak néha, a HD-n már simán meg lehet állítani a görgetést.
    A Touch Diamondnál sokszor klikkelést csinált görgetés helyett, nem is nagyon használtam ezt a funkciót.

    ájfonnak nincs menürendszere
    Tökmindegy, a lényeg gondolom érthető volt, nem szöveges menüelemek vannak, hanem telespammeli az egész képernyőt ikonokkal mint az ájfónban megszokott.

    a Start menü így néz ki
    Nem teljesen, de hasonló. Itt 3 oszlopban vannak az ikonok, a két szélső egyvonalban, a középső oszlop fél sorral lejjebb tolva.

    a Win95 új felülete óta szerintem az egyik leghasznosabb újítás volt a Vista "elkúrt" start menüje
    Sztem meg nem, én még Vistán is visszaállítottam classicra, de Win7-ben már nem is engedi. Eddig legalább megtaláltam mindent mi hol van, most lehet mindent keresgélni.

Új hozzászólás Aktív témák