Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Dr. Akula #379 üzenetére

    "Nem szabad a SIM kártyát azonnal berakni a készülékbe, különben évekig csak egy "checking..." feliratot fogunk bámulni rajta."
    hát én ilyet még nem láttam. :F

    "wifi hálózatot keres, amire mindenáron fel akar csatlakozni, és még közli is hogy ezzel gyorsabban fogja szarráinstallálni magát"
    mit installál? mi van?

    "És hiába nyomok cancelt, erőszakosan, félpercenként feldobja a "cannot connect" táblát"
    mert nem cancel-t kell nyomni, hanem "don't show this message again"-t, vagy próbáltad mondjuk kikapcsolni a wifi-t?

    "a scrollozás valóban működik, nem akar helyette vmit elindítani ami felett épp megfogtad a kijelzőt görgetés előtt"
    ilyet utoljára a Kaiser idejében tapasztaltam, de ott is csak néha, a HD-n már simán meg lehet állítani a görgetést.

    "A menürendszer teljesen ájfonos lett"
    ájfonnak nincs menürendszere...

    "a start menüre kattintva nem legördülő ablak jön, hanem telespammeli ikonokkal a kijelzőt, alig lehet megtalálni benne bármit"
    a legördülő start menüt én is hatékonynak találtam, először nem tetszett a HTC-féle gyorsindító sem - a Microsoft-os eltolt elrendezés pedig borzalom - de sikerült úgy beállítanom, hogy kényelmes legyen és átlátható is. a Start menü így néz ki (nem lehet görgetni, összesen ennyi ikon van), az All Programs pedig nagyjából ugyanez, csak gördíthető.

    "mint a Vista és Win7 elkúrt startmenüjét"
    a Win95 új felülete óta szerintem az egyik leghasznosabb újítás volt a Vista "elkúrt" start menüje. :U

Új hozzászólás Aktív témák