Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz hunter84 #9 üzenetére

    Bocsi, sajnálom az olyanokat, akik nem értenek a fotózáshoz, a digitális panelekhez és nem valószínű, hogy több forrásból figyelik az LCD-OLED-LED-TFT-PLAZMA-iLED-AMOLED és még sorolhatnám panelek fejlődését és az alkalmazott területek változását. Az általad annyira imádott fejlődésnek az lesz a vége, hogy 5"-ba beleteszik a 4k-s panelt. Öcsém ott fogok röhögni a sok e-penis buzeránson. Semmi értelme nincsen ekkora méret mellé ilyen felbontást párosítani. Talán inkább az überokos telefonok gagyi optikáit kéne fejleszteni, nem a már most is frankó paneleket. :R

    De ez csupán egy olvasott ember véleménye, aki utánajárva és figyelemmel kísérve a panelek fejlődését is csupán egy szakavatatlan majom szerintetek. Hát gratulálok. :U

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz hunter84 #9 üzenetére

    Fejlődni fejlődik, de milyen áron? Ez a "ppi" mizéria most ugyanaz, mint a megapixel anno a kameráknál. Ahogy ott is tudjuk (remélem) hogy nem a megapixel a lényeg, ha jó képet szeretnénk készíteni, úgy itt se feltétlen jó a nagy(obb) felbontás. Az, hogy ki, mit lát, azon lehet vitatkozni. De azon szerintem nem, hogy ezek a kijelzők nagyon zabálják az energiát. Én tuti azt választanám, hogy legyen kisebb a felbontás, de bírja tovább. Mert a kisebb felbontás egy határig abszolút nem zavaró, ellenben a csontra lemerült tepsifónnal, amivel onnantól kezdve max egy szöget tudsz beverni.
    Inkább a napfénybe történő olvashatóságon pörögnének! De nem ám a fényerő egekbe emelésével, hanem a tükröződés csökkentésével, vagy fényvisszaverő rétegekkel.

  • Dominó85

    veterán

    válasz hunter84 #14 üzenetére

    Mondtam én egy szóval is, hogy ha nekem nem kell, akkor másnak se kelljen? :U Azt írtam, hogy ÉN nem vennék csak azért ilyet, mert FHD. Véleményem (az enyém) szerint nem látom értelmét. Tanulj meg értelmezni. :(((

    Szapuljatok csak, ha ez örömöt okoz nektek, innentől kezdve marhára nem érdekel amit írtok. :P

    * Péter - 06302461862 *

  • feliks

    senior tag

    válasz hunter84 #14 üzenetére

    Lehet, hogy mobiliparra szakosodott portalon vagyunk, de nefeledd, a telefonok feljoldesenek a vasarlokat kene szolgalniuk, nem oncelunak lenniuk. Boztos van akinek fontos, hogy elmondhassa, hogy FHD a mobilja kijelzője, de ha végigkerdeznel 50embert, hog mi kene neki tobb-jobb egy telefonba (alapulveve mondjuk egy GS3-at) tutira egy sem azt mondaná hogy azt a retek 720p-s kijelzőt kellene fullhd-ra cserélni..:)

    szal oké, hogy jó ha feljesztenek, de sokan örülnének, ha olyat javítanának, aminek van haszna. Szinte a nyakamat tenném rá, hogy meg sem tudnál különböztetni egy mobil 720p-s kiljelzőt szemmel egy 1080p-stől.
    a 720p szükségszerű volt, mert a gs2 már kicsit nem adott szép képek a maga 800x480-jával 4,3-on, de aszem egy GS3-on nem találsz pixelt szabadszemmel(pedig az ugye még nem is rgb) szal akkor mi előnye lenne? :)

    ami 10/10ember igénye lenne viszont: üzemidő, optimalizáltság, masszívabb váz, esetleg csepp-por-koccanásállóság(nem katonai cuucra gondolok, csak esoben ne aggodjon a tulaj telefonalaskor, meg ha leesik a vas akkor 99%-is biztonsaggal tulelje)

    [Be Happy]

Új hozzászólás Aktív témák