Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz sssz #79 üzenetére

    Az, hogy két magos ez nem jelent semmit, teljesen felesleges, hisz látjuk, hogy gyengébben teljesít :) A beats audio szerintem marketing, zenehallgatásra kvázi mindegy milyen telefont veszel, az ilyen irányú beleinvesztált +10 ezer helyett vegyél egy Xears fülest inkább, és jobban jársz :)

    A videók közbeni fénykép pl. számorma felesleges, de ezzel nem vitázom, ez tényleg szubjektív - de ez színtiszta programozás, csak attól függ, hogy a DS-en nincs, hogy nem akartak rá írni. A belső tárhely nagyobb, tény, de már a DS is bőven elegendő volt, nem csak egy mezei user számára. Nekem még mindig van rajta hely, pedig lassan 60 fölé érnek az appjaim, vannak közük többszáz megás és több gigás játékok is.

    A kijelző megint csak extrém szubjektív, nekem nem kéne 3.7"-nél nagyobb, imádom a DS-t emiatt, de a 4.0" még akár nekem is beleférne. Akku pirospont, bár a gyakorlatban kíváncsi lennék rá, akárcsak az ICS.

    Való igaz, szubjektív szempontok alapján bele lehet kötni a mondandómba, de ugyanez igaz visszafele is :) És az kétségbevonhatatlan tény, hogy közel sem történt annyi fejlesztés, mint a Desire és a Desire S között. Összepakoltak egy alapvetően jó és szép telefont, és pár fícsörrel eltakarták a hiányait, ennyi történt.

    mod:

    Ha megnézzük az összehasonlító táblázatot, akkor összegezve a DS jön ki jobban szerintem. Bár az ICS korrekt gyári support-hiánya tényleg fájó pont.

    Félre értés ne essék, nem akarok lebeszélni senkit, nekem is tetszik, de szerintem nem egy túl erős konstrukció, még az elődökkel szemben sem :)

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák