Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szpali

    addikt

    válasz Rusi #47 üzenetére

    azért az már 79e szvsz :)

    iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

  • Fefe66

    tag

    válasz Rusi #47 üzenetére

    Üdv
    Már másik dual simes fórumon is hiányoltam és itt is felháborodva olvastam illetve nem olvastam a tesztelő jóvoltából PONT AZT AMIÉRT EGY KÉTKÁRTYÁS TELEFONT VENNÉK.
    Annyi nem elég hogy amíg az egyiket hívják a másik foglattat jelez .Kellene olyan pld hogy lehet e kártyánkén vagy telefonkönyv listához csengőhangot rendelni hogy jelenik meg a képernyőn hogy melyik kártyát hívják természetesen képekkel ahogy illik .Amiről ez a teszt
    nagyobbrészt szól az olvasó ezt a telót biztos nem fogja megvenni mert 80 000 forintért jobb egykártyást kap .ÉN SE VENNÉM MEG pedig pont kétkártyást keresek. Két lehetőség maradt 1. bemegyek egy boltba ahol majd árulják és és megkérem az eladót hogy mutassa meg , de mint tudjátok ezt biztos nem fogja egy eladó se megmutatni nekem 2. megvárom amíg pár segítőkész fórumozó társam vesz ilyet és segítenek akár képekkel mint tették az egyik Alcatel telónál amihez Ő is segítséget kért hogy hogy kell elmenteni a telón a képet.A második lehetőség szimpatikusabb de sajnos hosszú időbe telik.Tehát tisztelt tesztelő
    a dual simes teszteknél a kétkártya használata az egyik legfontosabb szempont mert azért vennék meg a telefont hogy ezeket használják.

    Xiaomi Mi 8 ,HiMedia Q5 Pro,Sony STR-DR1060,EPSON_EH-TW5210

Új hozzászólás Aktív témák