Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • afonyaDS

    tag

    válasz gombsadi #763 üzenetére

    HelloÓ gombsadi! én Defyről váltottam! jó cucc, de a desireS nyomába sem érhet. ezt elhiheted :-P sokkal butább a defy. nagyon sok helyen sokkal gagyibb megoldásokat használnak a motorolánál..... a HTC minőségibb, és gyorsabb is. ugye a defynek csak 800-as procija van. ami hiányzik a vízállóság, meg az ütésállóság... a HTCvel úgy bánok mint egy hímestojással, mert ugye fém házban van, és egyszer lepottyantod akkor majdhogynem kampec neki. de ezt a problémát is lehet orvosolni én ezzel próbálkozom : http://www.speedshop.hu/termekoldal/51454_vedotok_htc_desire_s_barely_there_fekete_gumis_cm013720_case-mate_kepernyovedo_foliaval_es_torlokendovel_.html
    frankó kis tok, elegáns de mégis csibészes ;-) egy szó mint száz, megéri váltani, nem bántam meg sokkal minőségibb, gyorsabb, és szebb.ja ée persze a sense!!!! valamint a 2.3-as android is csábító, tudtommal a defyre a napokban jön ki a 2.2....

    a többieknek: a www.android-themes.com-on és az ncore-on kívül honnan tudok leszedni játékokat, illetve programokat? az applanet miért nem üzemel?

    Motorola D520->Alcatel OT 311->Alcatel OT 511->Motorola E550->Sony Ericsson K550i->Sony Ericsson W705->iPhone2G->iPhone3G->Motorola Defy->HTC Desire S->Samsung Galaxy mini->Sony Ericsson xperiaMini->Samsung GalaxySadvance->iphone5G

Új hozzászólás Aktív témák