Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MacTavish

    tag

    válasz süti5 #193 üzenetére

    80e körül NE várj magyar garis telefont! Ennyi pénzért kapsz egy kínából behozott készüléket, amire ráraknak egy EU-s romot és ennyi. Akármit mond a boltos, nem hinnék neki! (Neki csak az az érdeke, hogy neked eladjon bármit, ami neki pénzt hoz!)

    Ez meg úgy amúgy mindenkinek, nagyjából 3 hét használat utáni tapasztalatok:

    A telefon GYORS. A kijelző gyönyörű, nem is értem, miért kell egyeseknek fullHD-kijelző, amikor a szemed már a 720p HD-t se tudja nagyon pixelenként elkülöníteni!! (Nonszensz!)
    5,5"-on is bőven elég ez a felbontás. Prociból a 8928-as bőven elég, 4x1,6 GHz még arra is elég lenne, hogy egy ház PLC-vezérlését ellássa a mobil használata mellett... (Annak, aki nem tudja, mi egy PLC: kellően erős.)
    A Sense 6.0 rendkívül gördülékeny, ehhez képest egy TouchWiz laggoló B-kategóriás "izé". (És volt alkalmam kipróbálni az S4 Mini-n levő verzióját.)
    Akkumulátoridő pöpec, napi 1-2 óra játékkal is simán bírja az egy napot (még marad is nap végére 25-30%). Játék nélkül a másfél nap (telefonálással és némi böngészéssel) simán esélyes. (Energiatakarékos, főleg extrém e.t. módban még akár több is!!)

    Flyme: Hangminőség (sztereó hangszórókon) kellően aláz szinte bármit (non-HTC) android mezőnyben, ennél jobb hangzást csak a One-szériától lehet elvárni a fémház jobb akkusztikája miatt. (Egyébként az 5,5"-os méretből adódó távolabbi hangszóró elhelyezkedés szvsz szerencsésebb, mint a One Mini 4"-közeli elhelyezkedése.)
    Magyar nyelv lesz SIM-behelyezés után! ;) (Én elkövettem fáradtságból egy olyan hibát, hogy Micro-SIM kártyát kértem Nano-SIM helyett! Dupla sorbanállás a szolgáltatónál!)
    NFC-s változat valóban nincs (még) az Expansys-nál, de úgy gondolom a WiFi és a felhőtárhelyek világában nem is nagyon nagy akadály a hiánya. (Jó pár módon megkerülhető. Lassabb, de megkerülhető.)
    ART-t mintha láttam volna benne, de nem mondanám biztosra. Megnézem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák