Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blade zte

    őstag

    válasz HUTCHDB #169 üzenetére

    "Inkább való ide a hTc dícsérete (valós használati vélemeny alapján) mint az egyéb márkák favorizálása."

    Ponthogy az ellenkezője. Ez a HTC desire 700 tesztjének a topicja, ahol zdanee elvtárs a teszt végén szereplő összefoglaláshoz szólt hozzá, amiben írnak arról, hogy a többi telefon miért jobb választás. Ezzel kapcsolatban a véleménnyilvánítás még a szőrszálhasogatóknak is elfogadható ilyen topikban, nem beszélve arról, hogy a HTC ezt nem árulja európában, de kínában viszont nagy rá az esély, ahol valóban konkurens a xiaomi.

    Mellesleg mindenkinek joga van a véleménykifejtésre, egy ilyen rossz HTC-t meg az atyaisten sem hozatna be külföldről csak mert HTC, ezért alaptalan, hogy segíteni kéne bárkinek is. De ha valaki mégis megtenné, akkor a második ember látná a véleményét azon embernek is, aki szintén MÁS, előző telefonjával fogja összevetni, és nem lesz több felhasználó, ebből következőleg nem alakulhat ki ennek a tesztnek a topicjából desire 700-at használók csevegőhelye.

    És utoljára én személyesen utálom azt, ha álaszenteskedni kell, vagy csak oda írsz, amiről jó a véleményed. Sokkal többet érsz, ha segítesz embertársaidon, és elmondod, hogy te is ismersz jobbat, vagy használsz. Mielőtt mondanád, hogy olyan telefon még nem volt a kezemben, és így állítom, hogy jobb egy m3, vedd figyelembe azt, hogy nem vagyok garanciaszolgálat, de a megfelelően utánnanéző/gondolkodó emberek profitálhatnak, ahogy én is nagyon sokat néztem előtte utánna a xiaominak. :)

    Oppo find 7 astro black

Új hozzászólás Aktív témák