Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Árpi001 #51 üzenetére

    Kicsit túlparázod. Mennyiben lesz más, ha ez 90%-ot kap, a Note 4 meg 99%-ot az akksira? Matematikailag mindkettő 10-ből 9. Én letojom a táblázatot. Ott a cikk, abból elolvasom, ami érdekel és jónapot. Kipróbálás nélkül amúgy sem veszek telefont.

    Más: Túl van parázva a káva téma is. Persze szép a "Defy-dizájn", de így is az okostelók nem elhanyagolható részét elejtik. Ha nagyon vékony lenen a káva, megfogni is nehezen lehet. Akkor még többet fognak elejteni. Vagy azért kell a vékony káva, ohgy aztán valami bumszli bumperbe bele legyen téve? Mint az oly divatos flip tokok. (Írtó gusztustalanok.) Ez olyan, mint a műanyag-alumínium-üveg örök vita. Aztán megy egy olcsó tokba (mert egy normális tokra már nincs pénz, csak telefonra van 200 ezer). Akkor nem tök mindegy?

    A cikkben említett telefon szvsz nincs túlárazva. Bevallom, jo HTC szokáshoz híven kb 90-100 ezerre gondoltam alaphangon. 72 ezer nem rossz. (Bár attól függ, ez milyen ár. Az MA mindig valami dzsunka GSM-től kapja a mobilokat és az ottani árakat közli.) A kinézete pedig nem gondolom, hogy zavaró. Nem vagyok a KEL (Keret Ellenes Liga) tagja. Nekem a sony kinézete pl nagyon bejön, a "vastag" kávájával együtt. De bevallom, a világ egyik legkényelmesebb, legjobb fogású telefonja a Lumia 520.

    [ Szerkesztve ]

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Árpi001 #51 üzenetére

    +1

    Nem értem, ez szimpla logika, hogy nem lehet ez valakinek tiszta? Kit érdekel, hogy mekkora akksival hozza az adott üzemidőt, ez semmit nem von le és nem ad hozzá a dologhoz, lehet mérnöki bravúr is felőlem, az számít hogy hány órát bír.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák